Search

Spotřebitelské úvěry – Rodiny a jednotlivci

Spotřebitelské úvěry

Jsou situace, kdy finanční rezervy nestačí a věc, kterou potřebujeme koupit, opravit nebo nahradit vyžaduje více peněz, než máme v danou chvíli k dispozici.

Jednou z hlavních výhod spotřebitelských úvěrů je flexibilita. Klienti mají možnost volby z různých typů úvěrů a splátkových kalendářů, aby co nejlépe vyhovovaly jejich finanční situaci a potřebám. Navíc mohou být peníze poskytnuty rychle a jednoduše, často bez složité administrativy a dlouhých čekání.

Je třeba ale zmínit, že i tak může banka či nebankovní společnost požadovat zajištění úvěru, ať už formou zástavy nebo spolužadatele, který se zaváže případně za žadatele dluh uhradit.

Další výhodou je možnost financování neočekávaných výdajů nebo životních událostí, jako jsou lékařské náklady, renovace domu, cestování nebo jiné naléhavé potřeby. Spotřebitelské úvěry tak poskytují jednotlivcům i rodinám finanční stabilitu a možnost plánování své budoucnosti bez nutnosti spoření na všechny větší výdaje najednou.

Spotřebitelské úvěry jsou vhodným prostředkem pro:

  • nákup potřebného zboží,
  • spotřební elektroniky,
  • nábytku apod.
    jsou oblíbené také na dovolené,
  • jsou i neúčelové, tedy se nevztahují na nákup konkrétní věci.

Spotřebitelským úvěrem to nekončí

Myslete i na související služby.

Zeptejte se našich odborníků na možnosti další vhodné kombinace pro vaše finance.

Úvěry na bydlení

Operativní leasing

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.