Search

Úvěry na bydlení – Rodiny a jednotlivci

Úvěry na bydlení

Bankovní úvěr na bydlení je stále nejefektivnější cestou, jak řešit prostředky k pořízení nemovitosti. Tuto službu za velice podobných podmínek nabízejí prakticky veškeré bankovní domy.
Úvěry na bydlení za velice podobných podmínek nabízejí dnes prakticky veškeré bankovní domy. Představa řady klientů, že díky tomu že mají svůj běžný účet v jedné bance jim pomůže zlepšit podmínky úvěru na bydlení již řadu let neplatí. Dokonce opakovaná neúspěšná žádost ve více bankách vám může zásadně zhoršit vyjednávací pozici.

Starosti nechte na nás

Než půjdete jakoukoli banku žádat, ve spolupráci s našimi specialisty zjistíte dříve, jestli a kde budou vaše možnosti nejlepší. Pomůžeme vám vše připravit – a pokud to situace vyžaduje – zkombinovat několik variant pro nejlepší možné řešení.

U mladších klientů máme program, jak se mohou několik let připravovat na pořízení vlastního bydlení za co nejlepších podmínek na trhu.

Velkou pomocí v naší péči o klienty je speciální srovnávač napojený na aktuální podmínky všech bank, který našim specialistům pomáhá mít vždy ty nejaktuálnější informace z celého trhu.

Úvěry na bydlení to nekončí

Myslete i na související služby.
Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalšího doplnění pojištění.

Měnové konverze

Spotřebitelské úvěry

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.