Search

Reality

Reality

Jsme profesionálové v oblasti realitního zprostředkování. Poskytujeme nadstandardní servis při prodejích i pronájmech domů, bytů, chat, pozemků a jednou z našich specializací je i prodej a pronájem komerčních nemovitostí. Není nám cizí ani svět aukcí.

Tvoříme svět realit, který má smysl

Jsme Allrisk reality & finance, a.s. Již od roku 2005 víme, jak prodat nebo pronajmout vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Vykupujeme také veškeré nemovitosti od rodinných domů, bytů a chat až po stavební pozemky. Jednou z našich specializací je i zprostředkování prodeje a pronájmu komerčních nemovitostí. Zaštiťujeme také obchodní a propagační část developerských projektů.

Reality, pojištění a finance v jednom kroku

Jsme jednou z divizí společnosti Allrisk, a.s., díky tomu vám můžeme nabídnout opravdu komplexní služby a zprostředkovat nejvýhodnější nabídky na trhu. Právě od vás, našich klientů, víme, že vzájemná důvěra je to nejdůležitější, a proto se nebojíme využívat moderních nástrojů, díky kterým vám zajišťujeme vyšší výnosy z prodeje či pronájmu nemovitostí. 

Díky komplexním službám a produktům Allrisk zprostředkováváme nejenom financování nemovitostí, ale i pojištění a úspory energií.

Našim klientům nabízíme

Kanceláře a klientská centra Allrisk reality & finance

Služby naší realitní kanceláře poskytujeme na všech pobočkách Allrisku. Působíme po celé České republice i na Slovensku.
Pokud nenaleznete naši pobočku ve svém okolí, rádi dorazíme za vámi.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.