Search

Pojištění vozidel – Rodiny a jednotlivci

Pojištění vozidel

Vlastní produkty autopojištění jsou další jedinečností Allrisku. Poskytujeme vám komplexní krytí v případě nehody, krádeže nebo jiného poškození vozu.

S naším širokým spektrem možností si můžete vybrat ten správný typ pojištění, který bude vyhovovat vašim individuálním potřebám a zajistí vám klidné cestování. S námi budete mít jistotu, že vaše vozidlo je vždy v dobrých rukách.

Starosti o vozidlo nechte na nás

Váš čas je draný, proto žijte. O vše ostatní se postaráme za vás. Umíme vám sestavit nejlepší kombinaci pojištění a k tomu vám přidáme asistenci na nejvyšší úrovni.

Allrisk nálepka

Havarijní pojištění

Povinné ručení

Technické asistence

Ochrana na cestách

Kategorie vozidel

  • kategorie L: motorky, tříkolky
  • kategorie M: osobní vozidla
  • kategorie O: přípojná vozidla
  • kategorie R: ostatní vozidla

Jedinečný inkasní systém Allrisk

Systém
V roce 2005 jsme na český trh přinesli jedinečný systém inkasního pojištění Allrisk. Díky globálnímu nákupu velkého množství produktů dosáhneme nejen optimální ceny, ale od každé pojišťovny nebo asistenční společnosti kupujeme jen ty produkty, které jsou prověřené trhem. Tyto produkty pak dle preferencí klienta poskládáme do balíčků, které svým obsahem zaručeně poskytují nejlepší poměr výkonu a ceny na trhu. Na pozadí celého projektu stojí obří IT zázemí, které vyvíjí a neustále zdokonaluje software Allrisk.

Obsah balíčku ZDARMA
Nad rámec základních produktů autopojištění jsou naší nejsilnější ochranou vozidel asistenční služby ZDARMA. Více informací ZDE

Sjednocené vyúčtování
At‘ už máte 1 nebo 100 vozidel máte vždy jedno jednoduché vyúčtování které se vám vždy synchronizuje s kalendářním rokem. Sami klienti si určují frekvenci placení od měsíčních po roční platbu bez procentních poplatků za področní platby.

Klientský portál
Klientský portál mujallrisk.cz, poskytuje našim klientům ucelený na všechny produkty a smlouvy inkasního pojištění Allrisk. Přihlášení a veškeré změny probíhají prostřednictvím SMS hesla, které je vázané na klienty zaregistrované telefonní číslo. Důležitou součástí klientského portálu je přehled o pojistných událostech, které řešíte před oddělení likvidace Allrisk.

Mohlo by se vám hodit

Pojištění skel

Po zimě určitě využije každý motorista. Kryje nejen tečky od nárazu kamínků, ale i prasknutí nebo roztříštění čelního skla z důvodu nárazu, havárie, vandalství nebo jiné vnější příčiny.

GAP pojištění nové ceny vozu

GAP (Guaranteed Asset Protection) je typ poištění, které poskytuje ochranu vašeho vozu v případě odcizení nebo úplného zničení.

Likvidace pojistných událostí

Centrum likvidace pojistných událostí Allrisk pomáhá všem našim klientům s řešením škodních událostí.

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.