O nás


Právní forma: akciová společnost

Základní jmění: 5.000.000 Kč

Statutární orgány: Jiří Toman – člen představenstva, Ing. Ondřej Polák – člen představenstva

Dozorčí rada: Ivan Maršálek

Vize společnosti Allrisk

Budujeme síť klientských center a obchodních kanceláří. Společně s obchodníky a manažery rozšiřujeme řady spokojených klientů, kteří budou Allrisk vnímat jako silného a spolehlivého partnera, a to nejen v České a Slovenské republice, ale v budoucnu i v dalších evropských státech.

Profil společnosti Allrisk

Allrisk, a. s. je česká, stabilní, makléřská společnost se sídlem v Brně, fungující od roku 2003. Regionální ředitelství se nachází v Praze a klientská centra či obchodní kanceláře jsou po celé České republice. Za 15 let na trhu si naše společnost vybudovala pověst kvalitního a spolehlivého partnera u více než 100 000 našich klientů. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem byly v roce 2015 otevřeny pobočky i na slovenském trhu.

Společnost se skládá z pěti divizí zajišťujících jednotlivé segmenty služeb. Klientům jsou nabízeny všechny druhy a varianty pojištění, komplexní finanční poradenství, realitní služby, pojištění právní ochrany a špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni.

Neustálým zdokonalováním v oblasti komunikace s klienty a rozšiřováním nabídky produktů a služeb je společnost Allrisk neustále krok před konkurencí. Produkty šité klientům na míru, rozšiřování sítě moderních klientských center a obchodních kanceláří, profesionální přístup a vysoká kvalita odborných znalostí je vizitkou našich kvalitních zaměstnanců a pracovníků obchodní sítě, kteří se průběžně vzdělávají a profesně rostou i výběrem silných obchodních partnerů. Naše priorita je vždy spokojenost klienta a dlouhodobá spolupráce.

Společnost má sjednanou pojistnou smlouvu na krytí rizik souvisejících s profesní odpovědností ve výši 1 700 000 EUR a je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 7353.

Rozhodnutím České národní banky splnila naše společnost všechny kladené nároky a stala se registrovaným pojišťovacím zprostředkovatelem.

Allrisk, a.s. dlouhodobě spolupracuje s Preventivně informační skupinou Brno-město Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a odborem dopravně správních činností Magistrátu města Brna.

Společnost je dělena na jednotlivé divize:

Dokumenty ke stažení:

Allrisk, a.s. v číslech

Portfolio klientů
Počet klientů 114 932
Klient Podíl v %
Fyzická osoba – občan 37,8
Fyzická osoba – podnikatel 34,7
Právnická osoba 27,5
Struktura rizik Podíl v %
Pojištění vozidel občanů, podnikatelů a právnických osob 38,2
Ostatní druhy pojištění fyzické osoby – občané 22,9
Ostatní druhy pojištění fyzické osoby – podnikatelé 19,4
Ostatní druhy pojištění právnické osoby 19,5
Hypotéky
Objem zprostředkovaných hypotečních úvěrů 4,6 miliardy Kč

Poslední aktualizace čísel proběhla 2. ledna 2018

Nové vozy v produktu Allrisk CAR EFFECTIVE za špičkové ceny

Mám zájem

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Aktuality

20.4.2018

Pozor na lovce dopravních nehod!

V případě dopravní nehody volejte vždy Allrisk ASSISTANCE +420 730 300 300!

číst více...

11.4.2018

Nejvyšší ocenění stability AAA

Společnost Allrisk se posouvá stále kupředu!

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...