O nás


Právní forma: akciová společnost

Základní jmění: 5 000 000 Kč

Statutární orgány:

  • Představenstvo: Jiří Toman, Ing. Ondřej Polák
  • Dozorčí rada: Ivan Maršálek, Petr Pěkný

Vize společnosti Allrisk

Allrisk, a.s. jsou především lidé a jejich životní příběhy, které se díky principům a jedinečným myšlenkám mění k lepšímu. Nepřeberná škála produktů, které již mnoho let nejsou jen o pojištění či výhradně finančních produktech, staví značku do Allrisk do zcela specifické kategorie firem.
I nadále se zavazujeme ze všech sil pomáhat lidem plnit sny a vytvářet tak na našem trhu pozitivní otisk, který nemá na evropském trhu obdoby.

Profil společnosti Allrisk

Společnost Allrisk, a.s. je významná finančně poradenská skupina, která je na českém trhu téměř 20 let a pečuje již o více než 200 000 spokojených klientů. Dnes spolupracujeme prakticky se všemi bankami, většinou stavebních spořitelen a celou řadou pojišťoven, díky čemuž můžeme našim klientům přinášet opravdu velmi komplexní služby napříč celým poradenským trhem.

Neustálým zdokonalováním v oblasti komunikace s klienty a rozšiřováním nabídky produktů a služeb je společnost Allrisk vždy krok před konkurencí. Produkty šité na míru, rozšiřování sítě moderních klientských center a obchodních kanceláří, profesionální přístup a vysoká kvalita odborných znalostí je vizitkou našich kvalitních zaměstnanců a pracovníků obchodní sítě, kteří se průběžně vzdělávají a profesně rostou i výběrem silných obchodních partnerů. Naše priorita je vždy spokojenost klienta a dlouhodobá spolupráce.

Společnost má sjednanou pojistnou smlouvu na krytí rizik souvisejících s profesní odpovědností ve výši 1 700 000 EUR a je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 7353.

Rozhodnutím České národní banky splnila naše společnost všechny kladené nároky a stala se registrovaným pojišťovacím zprostředkovatelem.

Allrisk, a.s. dlouhodobě spolupracuje s Preventivně informační skupinou Brno-město Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a odborem dopravně správních činností Magistrátu města Brna.

Skóringové ocenění AAA

V rámci hodnocení CZECH TOP 100 jsme získali skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice. Toto ocenění je důkazem, že společnost Allrisk, a.s. patří mezu finančně nejstabilnější firmy a disponuje kvalitními službami na té nejvyšší úrovni.

                

Zaměstnavatel regionu

Můžeme se také pyšnit stříbrným oceněním za rok 2020 v rámci výročních cen Sodexo Zaměstnavatel roku pro Jihomoravský kraj.

Společnost je dělena na jednotlivé divize:

Dokumenty ke stažení:

 

Allrisk v číslech

 

Povinná publicita

Projekt „Portál DOMAFIN.cz“ je spolufinancován Evropskou unií. 

Hlavní cíl operace: Tvorba nového IS/ICT řešení.

Předmětem a cílem projektu je vytvoření klientského portálu DOMAFIN.cz pro efektivní, přehlednou a pohodlnou správu finančních a pojistných produktů a vytvoření mobilní aplikace pro komfortní obsluhu portálu z mobilních zařízení.

 

 

 

 

 

Projekt „FVE bez akumulace Allrisk“ je spolufinancován Evropskou unií. 

Hlavní cíl operace: Snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru.

Předmětem a cílem projektu je výstavba fotovoltaické elektrárny bez akumulace o výkonu 30kWp pro vlastní spotřebu podniku.

 

 

 

 

 

Projekt „Elektromobilita v Allrisk – pilotní projekt“ je spolufinancován Evropskou unií

Hlavní cíl operace: Podpora konkurenceschopnosti podniků a udržitelnosti české ekonomiky prostřednictvím zavádění inovativních technologií v oblasti elektromobility.

Předmětem projektu je pořízení 2 ks elektromobilů (BEV, skupina M1) s různou kapacitou baterií (40kWh a 100kWh) a 1 ks rychlodobíjecí stanice, s možností současného dobíjení 2 elektromobilů. Cílem projektu je ověřit při běžném používání schopnost elektromobilu nahradit u žadatele tradiční osobní automobil se spalovacím motorem. Více o projektu se dočtete zde.

 

 

Informace o Ochraně osobních údajů naleznete na stránce www.allrisk.cz/gdpr.

Nová revoluční aplikace Domafin

Zjistit více

Aktuality

26.11.2021

Životní a úrazová pojištění Allrisk

Životní pojištění by mělo být základním pilířem v pojištění každého z nás. Zabezpečená budoucnost, či jistota jsou v našem životě tím nejdůležitějším. Víte, jaké jsou možnosti životního a úrazového pojištění?

číst více...

12.11.2021

Kdy a jak používat mlhovky?

„Raději si zapnu mlhovky, kdyby náhodou…“ Tak přesně takhle by to fungovat nemělo. Kvůli špatnému používání mlhových světel velice často

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...