O nás


Právní forma: akciová společnost

Základní jmění: 5 000 000 Kč

Statutární orgány: Jiří Toman – člen představenstva, Ing. Ondřej Polák – člen představenstva

Dozorčí rada: Ivan Maršálek

Vize společnosti Allrisk

Budujeme síť klientských center a obchodních kanceláří. Společně s obchodníky a manažery rozšiřujeme řady spokojených klientů, kteří budou Allrisk vnímat jako silného a spolehlivého partnera, a to nejen v České a Slovenské republice, ale v budoucnu i v dalších evropských státech.

Profil společnosti Allrisk

Allrisk, a. s. je česká, stabilní, makléřská společnost se sídlem v Brně, fungující od roku 2003. Regionální ředitelství se nachází v Praze a klientská centra či obchodní kanceláře jsou po celé České republice. Za 15 let na trhu si naše společnost vybudovala pověst kvalitního a spolehlivého partnera. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem byly v roce 2015 otevřeny pobočky i na slovenském trhu.

Společnost se skládá z pěti divizí zajišťujících jednotlivé segmenty služeb. Klientům jsou nabízeny všechny druhy a varianty pojištění, komplexní finanční poradenství, realitní služby, pojištění právní ochrany a špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni.

Neustálým zdokonalováním v oblasti komunikace s klienty a rozšiřováním nabídky produktů a služeb je společnost Allrisk neustále krok před konkurencí. Produkty šité klientům na míru, rozšiřování sítě moderních klientských center a obchodních kanceláří, profesionální přístup a vysoká kvalita odborných znalostí je vizitkou našich kvalitních zaměstnanců a pracovníků obchodní sítě, kteří se průběžně vzdělávají a profesně rostou i výběrem silných obchodních partnerů. Naše priorita je vždy spokojenost klienta a dlouhodobá spolupráce.

Společnost má sjednanou pojistnou smlouvu na krytí rizik souvisejících s profesní odpovědností ve výši 1 700 000 EUR a je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 7353.

Rozhodnutím České národní banky splnila naše společnost všechny kladené nároky a stala se registrovaným pojišťovacím zprostředkovatelem.

Allrisk, a.s. dlouhodobě spolupracuje s Preventivně informační skupinou Brno-město Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a odborem dopravně správních činností Magistrátu města Brna.

Skóringové ocenění AAA

Získali jsme v rámci hodnocení CZECH TOP 100 skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice. To znamená, že společnost Allrisk patří mezi finančně nejstabilnější firmy a disponuje kvalitními službami na nejvyšší úrovni.

Společnost je dělena na jednotlivé divize:

Dokumenty ke stažení:

Allrisk, a.s. v číslech

Portfolio klientů
Počet klientů 131 105
Klient Podíl v %
Fyzická osoba – občan 39,1
Fyzická osoba – podnikatel 35,5
Právnická osoba 25,4
Struktura rizik Podíl v %
Pojištění vozidel občanů, podnikatelů a právnických osob 34,9
Ostatní druhy pojištění fyzické osoby – občané 23,6
Ostatní druhy pojištění fyzické osoby – podnikatelé 21,7
Ostatní druhy pojištění právnické osoby 19,8
Hypotéky
Objem zprostředkovaných hypotečních úvěrů 5,2 mld. Kč

Poslední aktualizace čísel proběhla 7. ledna 2019

 

Povinná publicita

Projekt „Portál DOMAFIN.cz“ je spolufinancován Evropskou unií. 

Hlavní cíl operace: Tvorba nového IS/ICT řešení.

Předmětem a cílem projektu je vytvoření klientského portálu DOMAFIN.cz pro efektivní, přehlednou a pohodlnou správu finančních a pojistných produktů a vytvoření mobilní aplikace pro komfortní obsluhu portálu z mobilních zařízení.

 

 

 

 

 

Projekt „FVE bez akumulace Allrisk“ je spolufinancován Evropskou unií. 

Hlavní cíl operace: Snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru.

Předmětem a cílem projektu je výstavba fotovoltaické elektrárny bez akumulace o výkonu 30kWp pro vlastní spotřebu podniku.

 

 

 

 

Ochrana osobních údajů

 

 

Společnost Allrisk, a.s., se sídlem: Komárovská 263/20a, 617 00 Brno, IČO: 496 10 929, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, odd. B, vl. 7353 jako správce osobních údajů věnuje patřičnou pozornost ochraně osobních údajů svých klientů.

Naše systémy a vnitřní procesy splňují požadavky vyplývající z nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů známé také pod zkratkou „GDPR“).

Představenstvo společnosti jmenovalo 23. 5. 2018 pověřence na pro ochranu osobních údajů na kterého se můžete kdykoliv obrátit se svými dotazy a podněty.

 

Pověřenec pro ochranu osobních údajů:

Mgr. Marián Uhlárik

E-mail: pravni@allrisk.cz

Telefon: +420 778 799 536

Aktuality

14.10.2019

Pozor na změnu času!

Každé jaro a podzim nás čeká posun času o jednu hodinu. Stejně tomu je i v roce 2019. Víte kdy?

číst více...

11.10.2019

Nezapomeňte, na zaplacení zálohy na silniční daň máte už jen pár dní!

Víte, co to silniční daň je, kdy se platí a proč? Na zaplacení její zálohy máte čas jen do 16. října. Čtěte!

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...