O nás


Právní forma: akciová společnost

Základní jmění: 5 000 000 Kč

Statutární orgány: Jiří Toman – člen představenstva, Ing. Ondřej Polák – člen představenstva

Dozorčí rada: Ivan Maršálek

Vize společnosti Allrisk

Budujeme síť klientských center a obchodních kanceláří. Společně s obchodníky a manažery rozšiřujeme řady spokojených klientů, kteří budou Allrisk vnímat jako silného a spolehlivého partnera, a to nejen v České a Slovenské republice, ale v budoucnu i v dalších evropských státech.

Profil společnosti Allrisk

Allrisk, a. s. je česká, stabilní, makléřská společnost se sídlem v Brně, fungující od roku 2003. Regionální ředitelství se nachází v Praze a klientská centra či obchodní kanceláře jsou po celé České republice. Za 15 let na trhu si naše společnost vybudovala pověst kvalitního a spolehlivého partnera. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem byly v roce 2015 otevřeny pobočky i na slovenském trhu.

Společnost se skládá z pěti divizí zajišťujících jednotlivé segmenty služeb. Klientům jsou nabízeny všechny druhy a varianty pojištění, komplexní finanční poradenství, realitní služby, pojištění právní ochrany a špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni.

Neustálým zdokonalováním v oblasti komunikace s klienty a rozšiřováním nabídky produktů a služeb je společnost Allrisk neustále krok před konkurencí. Produkty šité klientům na míru, rozšiřování sítě moderních klientských center a obchodních kanceláří, profesionální přístup a vysoká kvalita odborných znalostí je vizitkou našich kvalitních zaměstnanců a pracovníků obchodní sítě, kteří se průběžně vzdělávají a profesně rostou i výběrem silných obchodních partnerů. Naše priorita je vždy spokojenost klienta a dlouhodobá spolupráce.

Společnost má sjednanou pojistnou smlouvu na krytí rizik souvisejících s profesní odpovědností ve výši 1 700 000 EUR a je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 7353.

Rozhodnutím České národní banky splnila naše společnost všechny kladené nároky a stala se registrovaným pojišťovacím zprostředkovatelem.

Allrisk, a.s. dlouhodobě spolupracuje s Preventivně informační skupinou Brno-město Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a odborem dopravně správních činností Magistrátu města Brna.

Skóringové ocenění AAA

Získali jsme v rámci hodnocení CZECH TOP 100 skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice. To znamená, že společnost Allrisk patří mezi finančně nejstabilnější firmy a disponuje kvalitními službami na nejvyšší úrovni.

                

Zaměstnavatel regionu

Získali jsme stříbrné ocenění v rámci výročních cen Sodexo Zaměstnavatel roku 2020 pro Jihomoravský kraj.

Společnost je dělena na jednotlivé divize:

Dokumenty ke stažení:

Allrisk, a.s. v číslech

Portfolio klientů
Počet klientů 139 563
Klient Podíl v %
Fyzická osoba – občan 38,2
Fyzická osoba – podnikatel 34,5
Právnická osoba 27,3
Struktura rizik Podíl v %
Pojištění vozidel občanů, podnikatelů a právnických osob 38,4
Ostatní druhy pojištění fyzické osoby – občané 24
Ostatní druhy pojištění fyzické osoby – podnikatelé 23,5
Ostatní druhy pojištění právnické osoby 14,1
Hypotéky
Objem zprostředkovaných hypotečních úvěrů 6,1 mld. Kč

Poslední aktualizace čísel proběhla 31. prosince 2019.

 

Povinná publicita

Projekt „Portál DOMAFIN.cz“ je spolufinancován Evropskou unií. 

Hlavní cíl operace: Tvorba nového IS/ICT řešení.

Předmětem a cílem projektu je vytvoření klientského portálu DOMAFIN.cz pro efektivní, přehlednou a pohodlnou správu finančních a pojistných produktů a vytvoření mobilní aplikace pro komfortní obsluhu portálu z mobilních zařízení.

 

 

 

 

 

Projekt „FVE bez akumulace Allrisk“ je spolufinancován Evropskou unií. 

Hlavní cíl operace: Snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru.

Předmětem a cílem projektu je výstavba fotovoltaické elektrárny bez akumulace o výkonu 30kWp pro vlastní spotřebu podniku.

 

 

 

 

 

Projekt „Elektromobilita v Allrisk – pilotní projekt“ je spolufinancován Evropskou unií

Hlavní cíl operace: Podpora konkurenceschopnosti podniků a udržitelnosti české ekonomiky prostřednictvím zavádění inovativních technologií v oblasti elektromobility.

Předmětem projektu je pořízení 2 ks elektromobilů (BEV, skupina M1) s různou kapacitou baterií (40kWh a 100kWh) a 1 ks rychlodobíjecí stanice, s možností současného dobíjení 2 elektromobilů. Cílem projektu je ověřit při běžném používání schopnost elektromobilu nahradit u žadatele tradiční osobní automobil se spalovacím motorem.

 

 

Informace o Ochraně osobních údajů naleznete na stránce www.allrisk.cz/gdpr.

Aktuality

9.4.2021

Připoutejte se, prosím

Díky zavedení povinnosti o používání bezpečnostních pásů během jízdy, významně poklesl počet těžkých i smrtelných úrazů během dopravních nehod na pozemních komunikacích.

číst více...

1.4.2021

Rodinný právník vždy ochrání vaše práva

Allrisk vám, ve spolupráci s AXA ASSISTANCE, podává pomocnou ruku ve formě jedinečného produktu Rodinný právník, který je tu pro vás za super cenu!

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...