O nás


Právní forma: akciová společnost

Základní jmění: 5 000 000 Kč

Statutární orgány:

  • Představenstvo: Jiří Toman, Ing. Ondřej Polák
  • Dozorčí rada: Ivan Maršálek, Petr Pěkný

Vize společnosti Allrisk

Budujeme síť klientských center a obchodních kanceláří. Společně s obchodníky a manažery rozšiřujeme řady spokojených klientů, kteří budou Allrisk vnímat jako silného a spolehlivého partnera, a to nejen v České a Slovenské republice, ale v budoucnu i v dalších evropských státech.

Profil společnosti Allrisk

Allrisk, a. s. je česká makléřská společnost se sídlem v Brně, fungující od roku 2003. Klientská centra a obchodní kanceláře jsou po celé České republice. Za dobu své působnosti na trhu si naše společnost vybudovala pověst kvalitního a spolehlivého partnera. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem byly v roce 2015 otevřeny pobočky i na slovenském trhu.

Společnost se skládá ze čtyř divizí zajišťujících jednotlivé segmenty služeb. Klientům jsou nabízeny všechny druhy a varianty pojištění, komplexní finanční poradenství, realitní služby a špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni.

Neustálým zdokonalováním v oblasti komunikace s klienty a rozšiřováním nabídky produktů a služeb je společnost Allrisk vždy krok před konkurencí. Produkty šité klientům na míru, rozšiřování sítě moderních klientských center a obchodních kanceláří, profesionální přístup a vysoká kvalita odborných znalostí je vizitkou našich kvalitních zaměstnanců a pracovníků obchodní sítě, kteří se průběžně vzdělávají a profesně rostou i výběrem silných obchodních partnerů. Naše priorita je vždy spokojenost klienta a dlouhodobá spolupráce.

Společnost má sjednanou pojistnou smlouvu na krytí rizik souvisejících s profesní odpovědností ve výši 1 700 000 EUR a je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 7353.

Rozhodnutím České národní banky splnila naše společnost všechny kladené nároky a stala se registrovaným pojišťovacím zprostředkovatelem.

Allrisk, a.s. dlouhodobě spolupracuje s Preventivně informační skupinou Brno-město Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a odborem dopravně správních činností Magistrátu města Brna.

Skóringové ocenění AAA

Získali jsme v rámci hodnocení CZECH TOP 100 skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice. To znamená, že společnost Allrisk patří mezi finančně nejstabilnější firmy a disponuje kvalitními službami na nejvyšší úrovni.

                

Zaměstnavatel regionu

Získali jsme stříbrné ocenění v rámci výročních cen Sodexo Zaměstnavatel roku 2020 pro Jihomoravský kraj.

Společnost je dělena na jednotlivé divize:

Dokumenty ke stažení:

 

Allrisk v číslech

 

 

Povinná publicita

Projekt „Portál DOMAFIN.cz“ je spolufinancován Evropskou unií. 

Hlavní cíl operace: Tvorba nového IS/ICT řešení.

Předmětem a cílem projektu je vytvoření klientského portálu DOMAFIN.cz pro efektivní, přehlednou a pohodlnou správu finančních a pojistných produktů a vytvoření mobilní aplikace pro komfortní obsluhu portálu z mobilních zařízení.

 

 

 

 

 

Projekt „FVE bez akumulace Allrisk“ je spolufinancován Evropskou unií. 

Hlavní cíl operace: Snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru.

Předmětem a cílem projektu je výstavba fotovoltaické elektrárny bez akumulace o výkonu 30kWp pro vlastní spotřebu podniku.

 

 

 

 

 

Projekt „Elektromobilita v Allrisk – pilotní projekt“ je spolufinancován Evropskou unií

Hlavní cíl operace: Podpora konkurenceschopnosti podniků a udržitelnosti české ekonomiky prostřednictvím zavádění inovativních technologií v oblasti elektromobility.

Předmětem projektu je pořízení 2 ks elektromobilů (BEV, skupina M1) s různou kapacitou baterií (40kWh a 100kWh) a 1 ks rychlodobíjecí stanice, s možností současného dobíjení 2 elektromobilů. Cílem projektu je ověřit při běžném používání schopnost elektromobilu nahradit u žadatele tradiční osobní automobil se spalovacím motorem.

 

 

Informace o Ochraně osobních údajů naleznete na stránce www.allrisk.cz/gdpr.

Nová revoluční aplikace Domafin

Zjistit více

Aktuality

26.11.2021

Životní a úrazová pojištění Allrisk

Životní pojištění by mělo být základním pilířem v pojištění každého z nás. Zabezpečená budoucnost, či jistota jsou v našem životě tím nejdůležitějším. Víte, jaké jsou možnosti životního a úrazového pojištění?

číst více...

12.11.2021

Kdy a jak používat mlhovky?

„Raději si zapnu mlhovky, kdyby náhodou…“ Tak přesně takhle by to fungovat nemělo. Kvůli špatnému používání mlhových světel velice často

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...