Search

O nás

Jsme Allrisk

Skupina Allrisk jsou především lidé a jejich životní příběhy, které se díky principům a jedinečným myšlenkám mění k lepšímu.

Poslání společnosti

Svět financí je pro běžného člověka složitý a orientace v něm není jednoduchá. Společnost Allrisk, a.s. jsme založili za účelem pomoci našim klientům využívat nejen finanční produkty ve svůj prospěch.

Jsme česká finančně poradenská skupina s 20letou historií a pečujeme již o více než 250 000 spokojených klientů. Spolupracujeme prakticky se všemi bankami, většinou stavebních spořitelen a celou řadou pojišťoven. A díky tomu můžeme našim klientům zajistit velmi komplexní služby napříč celým poradenským trhem.

V rámci širokého portfolia nabízíme produkty šité klientům na míru. Neustále rozšiřujeme svou síť klientských center jak v České republice, tak i na Slovensku. Zakládáme si na špičkovém profesionálním klientském servise, za kterým nestojí nikdo jiný, než naši lidé.

Allrisk - zaměstnavatel

Společnost Allrisk byla založena jako rodinná firma. Za posledních 20 let od našeho vzniku se hodně rozšířila, původní hodnoty však zůstávají. Nedá se tedy hovořit úplně o vztahu zaměstnavatel vs. zaměstnanec.

K našim spolupracovníkům přistupujeme spíš jako k partnerům. Zároveň se snažíme naše kolegy maximálně podporovat, ať už se jedná o profesní vzdělávání anebo přátelské podmínky na pracovišti.

Společně pomáháme našim klientům plnit jejich sny.

Zaměstnavatel regionu

Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Je nám ctí, že jsme v roce 2020 získali stříbrné ocenění jako společnost s výborným přístupem ke svým zaměstnancům.

Skóringové ocenění AAA

V rámci hodnocení CZECH TOP 100 jsme získali skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice. Toto ocenění je důkazem, že společnost Allrisk, a.s. patří mezi finančně nejstabilnější firmy a disponuje kvalitními službami na té nejvyšší úrovni.

Dokumenty ke stažení

Povinná publicita

Projekt „Portál DOMAFIN.cz“ je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavní cíl operace: Tvorba nového IS/ICT řešení.

Předmětem a cílem projektu je vytvoření klientského portálu DOMAFIN.cz pro efektivní, přehlednou a pohodlnou správu finančních a pojistných produktů a vytvoření mobilní aplikace pro komfortní obsluhu portálu z mobilních zařízení.

Projekt „FVE bez akumulace Allrisk“ je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavní cíl operace: Snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru.

Předmětem a cílem projektu je výstavba fotovoltaické elektrárny bez akumulace o výkonu 30kWp pro vlastní spotřebu podniku.

Projekt „Elektromobilita v Allrisk – pilotní projekt“ je spolufinancován Evropskou unií

Hlavní cíl operace: Podpora konkurenceschopnosti podniků a udržitelnosti české ekonomiky prostřednictvím zavádění inovativních technologií v oblasti elektromobility.

Předmětem projektu je pořízení 2 ks elektromobilů (BEV, skupina M1) s různou kapacitou baterií (40kWh a 100kWh) a 1 ks rychlodobíjecí stanice, s možností současného dobíjení 2 elektromobilů. Cílem projektu je ověřit při běžném používání schopnost elektromobilu nahradit u žadatele tradiční osobní automobil se spalovacím motorem. Více o projektu se dočtete zde.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Sídlíme v Brně, ale síť našich poboček pokrývá celou Českou republiku a rozrostli jsme se
i na Slovensko. Pokud nenaleznete naši pobočku ve svém okolí, rádi dorazíme za vámi.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.