O nás


Právní forma: akciová společnost

Základní jmění: 5.000.000 Kč

Statutární orgány: Jiří Toman – člen představenstva, Ing. Ondřej Polák – člen představenstva

Dozorčí rada: Ivan Maršálek

Vize společnosti Allrisk

Budujeme síť klientských center a obchodních kanceláří. Společně s obchodníky a manažery rozšiřujeme řady spokojených klientů, kteří budou Allrisk vnímat jako silného a spolehlivého partnera, a to nejen v České a Slovenské republice, ale v budoucnu i v dalších evropských státech.

Profil společnosti Allrisk

Allrisk, a. s. je česká, stabilní, makléřská společnost se sídlem v Brně, fungující od roku 2003. Regionální ředitelství se nachází v Praze a klientská centra či obchodní kanceláře jsou po celé České republice. Za 15 let na trhu si naše společnost vybudovala pověst kvalitního a spolehlivého partnera u více než 100 000 našich klientů. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem byly v roce 2015 otevřeny pobočky i na slovenském trhu.

Společnost se skládá z pěti divizí zajišťujících jednotlivé segmenty služeb. Klientům jsou nabízeny všechny druhy a varianty pojištění, komplexní finanční poradenství, realitní služby, pojištění právní ochrany a špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni.

Neustálým zdokonalováním v oblasti komunikace s klienty a rozšiřováním nabídky produktů a služeb je společnost Allrisk neustále krok před konkurencí. Produkty šité klientům na míru, rozšiřování sítě moderních klientských center a obchodních kanceláří, profesionální přístup a vysoká kvalita odborných znalostí je vizitkou našich kvalitních zaměstnanců a pracovníků obchodní sítě, kteří se průběžně vzdělávají a profesně rostou i výběrem silných obchodních partnerů. Naše priorita je vždy spokojenost klienta a dlouhodobá spolupráce.

Společnost má sjednanou pojistnou smlouvu na krytí rizik souvisejících s profesní odpovědností ve výši 1 700 000 EUR a je zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 7353.

Rozhodnutím České národní banky splnila naše společnost všechny kladené nároky a stala se registrovaným pojišťovacím zprostředkovatelem.

Allrisk, a.s. dlouhodobě spolupracuje s Preventivně informační skupinou Brno-město Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a odborem dopravně správních činností Magistrátu města Brna.

Společnost je dělena na jednotlivé divize:

Dokumenty ke stažení:

Allrisk, a.s. v číslech

Portfolio klientů
Počet klientů 114 932
Klient Podíl v %
Fyzická osoba – občan 37,8
Fyzická osoba – podnikatel 34,7
Právnická osoba 27,5
Struktura rizik Podíl v %
Pojištění vozidel občanů, podnikatelů a právnických osob 38,2
Ostatní druhy pojištění fyzické osoby – občané 22,9
Ostatní druhy pojištění fyzické osoby – podnikatelé 19,4
Ostatní druhy pojištění právnické osoby 19,5
Hypotéky
Objem zprostředkovaných hypotečních úvěrů 4,6 miliardy Kč

Poslední aktualizace čísel proběhla 2. ledna 2018

Nové vozy v produktu Allrisk CAR EFFECTIVE za špičkové ceny

Mám zájem

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Aktuality

19.1.2018

Daň z nemovitosti za rok 2018

Daň z nemovitých věcí se na rozdíl od jiných daní přiznává a platí předem. Daňové přiznání za rok 2018 je třeba odevzdat do konce ledna.

číst více...

5.1.2018

Máte už novou dálniční známku?

Již od začátku prosince 2017 platí dálniční známky na nový rok 2018. Ale pozor na blížící se konec platnosti dálničních známek z roku 2017.

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...