Search

V obchodě

Vzděláváme, jak „pomáhat lidem plnit sny“
a skrze tuto práci si plnit sny vlastní.

Proč vstoupit do platformy podnikání Allrisk?

Životní styl

Společně pracujeme na tom, aby naše motto bylo odrazem života každého spolupracovníka. Vyvážený pracovní a osobní život. Dostatek času i finančních prostředků na život a plnění vlastních snů.

Práce, která má smysl

Náš obor se stal váženější profesí. Pomáháme lidem udělat si pořádek ve financích, aby si i oni mohli začít plnit sny. To je skvělé, nemyslíte?

Osobní růst

Jsme v oboru, který se neustále rozvíjí a nabízí zajímavé příležitosti. Neustále naše kolegy a spolupracovníky vzděláváme v oblasti obchodního, odborného a manažerského růstu.

Pasivní příjem

Díky dlouhodobým vztahům a budování klientského kmene získáte příležitost tvořit si pasivní příjem. Ten můžete využít jak na odpočinek, tak i pro další investice nebo plnění svých snů.

Svoboda

Práci si sestavíte přesně podle svých požadavků. Budete tak mít čas na rodinu, koníčky, dovolené i cestování. Svoboda je u nás v Allrisku na prvním místě.

Růst týmu

Máme hotové řešení pro stabilní a trvalý růst vašeho týmu, můžete si vybrat ze tří variant, které můžete dokonce volně kombinovat. Tvorba MLM sítě, koncipientský model nebo asistentský model.

Podnikatelský inkubátor

Přinášíme stabilní zázemí a ideální podmínky pro podnikání a podporu v růstu. S námi začínáte v plusu a plníte si své podnikatelské sny.

Komplexní řešení

Multi oborovost, která vás nezatěžuje. skrze síť funkčních a sdílených služeb, které v platformě podnikání naleznete, můžete jako jednotlivec či tým zajistit svým klientům celý komplex sdílených služeb, aniž by vás to stálo jakýkoli čas navíc.

Podpora centrály Allrisk

 • Autopůjčovna – naše vlastní půjčovna vozidel stabilně přes 400 vozidel, v průměru do 1 roku stáří. Zajišťuje našim klientům špičkový servis v případě nehody, a to dokonce i v situaci, že ji sami zavinili.
 • Likvidace pojistných událostí – oddělení, které pečuje o 100% spokojenost klientů při likvidaci pojistných událostí. Tato jedinečná služba i při větším počtu klientů obchodníka zaručí, že se obchodník stále věnuje obchodu a nemusí se věnovat likvidaci pojistných událostí.
 • IT – HelpDesk – tým specialistů, který pečuje o počítače, tiskárny, telefony a další pomůcky jak přímo na centrále, tak umí pomoci i na dálku.
 • IT – Vývoj – každý jedinečný produkt vyžaduje jedinečný software, několik vývojových týmů vytváří nové nástroje a zapracovává zpětné vazby uživatelů, ale také pečují o to, aby vše fungovalo jak má.
 • Softwarová podpora – k efektivní práci v multioboru Allrisk jsou potřeba i externí nástroje a software, které pečlivě vybíráme a začleňujeme do Allrisk platformy.
 • Právní zázemí – hladký průběh všech pracovních činností dnes zastřešuje kvalitní právní servis. Pomáhá nám v komunikaci a zapracováním legislativních norem a nařízení. Dále řeší veškeré kontroly úřadů a institucí a zapracovává změny legislativy.
 • Ekonomické zázemí – ekonomické oddělení se nad rámec běžných povinností stará o startupové podnikatelské platformy, které umíme našim poradenským týmům dodávat na klíč.
 • Metodická podpora – týmy metodiků a specialistů, kteří denně pracují na tom, aby se vám obchod dařil. Zajištují zporacování informací z trhu do modulu znalostní báze a v rámci obchodního cloudu aktualizují veškeré formuláře a podklady pro denní práci. Nad to jsou poradcům k dispozici na e-mailu i telefonu pro řešení neobvyklých situací.
 • Obchodní oddělení – administrativní a provizní podpora obchodní sítě je tu pro hladký průběh celého procesu – od zpracování klientských smluv a dokumentů až po provize.
 • Akademie vzdělávání – vzdělávání je dnes základním stavebním kamenem růstu. Struktura akademie zaručuje, že jednotlivé vzdělávací bloky navazují a dostupný přehled dává kontext jak poradcům tak manažerům.
 • Marketingové oddělení – tým marketingového oddělení je nedílnou součástí podpory obchodní sítě ze strany centrály, a to zejména v oblasti budování PR, přípravy vizitek a dalších materiálů v oblasti osobní propagace, zajišťování a rozvíjení nabídky reklamních předmětů a tiskovin na interním e-shopu a přípravy materiálů na podporu prodeje. Organizuje také interní i externí eventy konané v rámci společnosti.

Ochrana vozidel

Ochrana majetku

Zajištění pro případ propadu nebo ztráty příjmu

Krytí odpovědnosti

Klidné a bezpečné cestování

Prevence právních potřeb

Zajištění v podnikání

Zajištění mobility

Pořízení vlastního bydlení

Podnikatelské úvěry

Tvorba bohatství a finanční nezávislosti

Zajištění na stáří

Bezpečný prodej, nákup a pronájem nemovitostí

Nejvýhodnější měnové kurzy

Chytré mobilní a datové služby

Energie levně a spolehlivě

Veškeré smlouvy přehledně v telefonu

Vzdělávání

Navýšení příjmu - Projekt Doporučení

Navýšení příjmu - Projekt Ambasador

Oblasti potřeb, které zajišťujeme všem klientům v rámci multioboru Allrisk

Zaujala vás nabídka podnikání?

Ve skupině Allrisk hledáme šikovné lidi, kteří mají zájem posouvat sebe a zlepšovat život svým klientům. Pošlete mi zprávu, ozvu se vám zpět.

Ivan Maršálek

Obchodní ředitel

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Sídlíme v Brně, ale síť našich poboček pokrývá celou Českou republiku a rozrostli jsme se
i na Slovensko. Pokud nenaleznete naši pobočku ve svém okolí, rádi dorazíme za vámi.

Kanceláře a klientská centra Allrisk