Search

Kontakt

Kontakty Allrisk

Pobočky Allrisk

Sídlíme v Brně, ale síť a servis našich poboček pokrývá celou Českou republiku a najdete nás i na Slovensku. Pokud není naše pobočka ve vašem okolí, rádi za vámi přijedeme.

Zavolejte nám
Od 8 do 17 hodin každý pracovní den jsme vám k dispozici na recepci naší centrály. Pokud hledáte konkrétní číslo nebo e-mail, podívejte se na stránku se seznamem všech poboček.
Napište nám

Napište nám kdykoli. Ať si chcete sjednat schůzku, zeptat se na konkrétní produkt anebo se s námi podělit o vaši zkušenost, váš názor nás zajímá a vždy se o vás rádi postaráme.

Kam nahlásit pojistnou událost

Asistenční služby pro všechny varianty škodních událostí poskytuje non-stop linka Allrisk ASSISTANCE. Zde se o vás kdykoli postaráme a pomůžeme vám vyřešit následky jakékoli pojistné události. Sjednáním pojištění totiž pro nás vše teprve začíná.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Najděte si svou nejbližší pobočku. Pokud jste nenašli žádnou naši kancelář ve svém okolí, rádi za vámi přijedeme.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.