Search

Investice – Rodiny a jednotlivci

Investice

Rozhodnutí investovat může být pro rodiny klíčové pro budoucnost finanční stability.

Investice nabízí možnost zhodnocení financí a plánování dlouhodobých cílů, jako je financování vzdělání dětí, důchod nebo cestování. S odborným poradenstvím a správným plánem investic mohou rodiny dosáhnout finanční nezávislosti a zabezpečit si komfortní životní standard pro sebe a své blízké.

V této oblasti existuje na trhu mnoho produktů a jejich variant. Naším dlouhodobým cílem v poradenské činnosti vůči našim klientům je opatrně a pečlivě vybírat jen ty, které přinášejí minimální riziko pro klienty. Samozřejmostí v této činnosti je investiční dotazník, který vždy při výběru či revizi produktů s klienty vyplňujeme.

Tato oblast je certifikovaná Českou národní bankou a naši poradci, se kterými se setkáte v rámci procesu výběru okruhu produktů, tuto certifikaci mají splněnou.

Důležitost času

Čím dříve začnete investovat, tím větší máte šanci dosáhnout cílů. Při investování je právě čas jedním z nejdůležitějších faktorů.

Související produkty

Zeptejte se našich odborníků na možnosti další vhodné kombinace pro vaše finance.

Operativní leasing

Spotřebitelské úvěry

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.