Search

Průmyslová nebezpečí – Podnikatelé

Průmyslová nebezpečí

Jste-li majitelem podniku nebo firmy, pravděpodobně jste již uvažovali o zajištění svého majetku a odpovědnosti.

Rádi bychom vám představili naše pojištění průmyslových nebezpečí, které je navržené tak, aby krylo náklady na opravu nebo nahrazení poškozených nebo ztracených budov, movitých věcí a zásob.

V našem pojištění jsme se zaměřili na tři hlavní oblasti:

Kromě základních krytí máme také širokou škálu volitelných připojištění, která vám umožní přizpůsobit pojištění vašim potřebám a specifickým rizikům, se kterými se ve vašem podnikání můžete setkat.

Pojištění průmyslových nebezpečí je navrženo tak, aby vám poskytlo klid a jistotu, že váš majetek a odpovědnost jsou v bezpečí. Pokud máte zájem, rádi vám poskytneme další informace a poradíme vám s vhodným pojistným řešením pro váš podnik. Buďte v bezpečí s naším pojištěním!

Majetek
Tato část pojištění kryje náklady na opravu nebo nahrazení budov, movitých věcí a zásob v důsledku různých pojistných událostí, jako jsou požáry, přímé údery bleskem, povodně, krupobití a další.

Přerušení provozu
Pokud dojde k věcné škodě na vašem majetku, můžeme pokrýt finanční ztráty vzniklé v důsledku ztráty zisku, stálých nákladů a dalších souvisejících nákladů.

Odpovědnost
Tato část pojištění se týká povinnosti nahradit škodu nebo újmu, kterou můžete způsobit třetí osobě v důsledku vaší činnosti nebo právního vztahu. Pokrývá škody na majetku, újmy na zdraví, finanční škody a další.

Pojištěním průmyslových nebezpečí to nekončí

Myslete i na související služby.
Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalšího doplnění pojištění.

Zemědělské pojištění

Přepravní pojištění

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.