Search

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění funguje jako ochranný štít pro vaše firemní vozy. Poskytuje pojistnou ochranu pro případ nehody, tedy poškození, nebo odcizení vozu.

Havarijní pojištění vám pokrývá veškeré potřebné náklady týkající se vašeho vozu v případě, že jste viníkem nehody. Zahrnuje opravy, nové díly, odtah vozidla i zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy v servise.

Starosti nechte na nás

Váš čas je drahý, proto žijte. O vše ostatní se postaráme za vás. Umíme vám sestavit nejlepší kombinaci pojištění a k tomu vám přidáme asistenci na nejvyšší úrovni.

Na co si dát při sjednávání havarijního pojištění pozor

Některé pojišťovny v rámci boje o zákazníka slevňují tento produkt omezováním některých parametrů, což může na výsledné ceně pojistného sice vypadat dobře. Avšak ve chvíli, kdy musíte plnění čerpat, přichází velké překvapení. Pojišťovna vám nemusí vyplatit požadovanou částku v celé výši.

Vždy si tedy zkontrolujte, v jaké míře nabídka vašeho havarijního pojištění obsahuje

Územní platnost: pojišťovna hradí škodu vzniklou pouze na území České republiky.


Omezení pojistné částky: např. váš vůz má hodnotu 500 000 Kč, ale pojistná částka je pouze 50 000 Kč. V praxi to znamená, že částka, kterou pojišťovna nakonec vyplatí, bude o 90 % nižší než skutečná hodnota.


Výše spoluúčasti: ta může být 0–30 % v kombinaci s fixní či plovoucí částkou, o kterou vám pojišťovna vždy sníží platbu a zbytek platíte ze svého rozpočtu (řešením je kombinace s připojištěním spoluúčasti).


Povinnost opravy vozu ve smluvním servise: u starších vozů je riziko oprav s neoriginálními díly, což může snížit budoucí hodnotu vozu a zvyšuje možné další nečekané opravy.

Mohlo by se vám hodit

Pojištění skel

Po zimě určitě využije každý motorista. Kryje nejen tečky od nárazu kamínků, ale i prasknutí nebo roztříštění čelního skla z důvodu nárazu, havárie, vandalství nebo jiné vnější příčiny.

GAP pojištění nové ceny vozu

GAP (Guaranteed Asset Protection) je typ pojištění, které poskytuje ochranu vašeho vozu v případě odcizení nebo úplného zničení.

Technické asistence

Bonusová služba, bez které se zodpovědný vlastník vozu neobejde. V případě nehody či poruchy vám technické asistence zajistí rychlé a plynulé řešení vzniklé situace.

Havarijním pojištěním to nekončí

Havarijní pojištění už máte sjednané? Myslete i na související služby.
 Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalšího doplnění pojištění.

Allrisk nálepka

Povinné ručení

Technické asistence

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.