Search

Povinné ručení

Povinné ručení

Základní pojištění, které musí mít každý řidič osobního vozu i dodávky. Zvolte pro svou firmu to nejvýhodnější.

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla na pozemních komunikacích musí mít ze zákona uzavřené každý majitel vozidla. V případě, že zaviníte nehodu, uhradí právě povinné ručení veškeré způsobené škody na zdraví i majetku třetích osob. A to jak náklady na opravu vozu, zapůjčení vozu náhradního či léčebné výlohy.

Starosti nechte na nás

Váš čas je drahý, proto podnikejte. O vše ostatní se postaráme za vás. Umíme vám sestavit nejlepší kombinaci pojištění a k tomu vám přidáme asistenci na nejvyšší úrovni.

Nabídka jednotlivých pojišťoven se u tohoto produktu v jeho základní podobě liší jen minimálně. Výše pojistného se odvíjí o tzv. limitu.

  • Minimální výše pojistného v České republice je 50 milionů Kč.
  • Vyšší limit si můžete nastavit například na 100 milionů Kč.
  • Nově se setkáte s limitem až 1 miliarda Kč.
Tyto limity jsou udávané jako dvojice čísel, např. 50/50. První číslo udává limit pojistného plnění pro případ škody na zdraví a druhá částka je limitem pro škody na majetku a ušlém zisku.

Havarijní pojištění je důležité

Sjednání povinného ručení nepokrývá škody způsobené na firemních vozidlech, jejich krádež, případně odcizení. Zjistěte si více o havarijním pojištění.

Mohlo by se vám hodit

Pojištění skel

Kryje nejen tečky od nárazu kamínků, ale i prasknutí nebo roztříštění čelního skla z důvodu nárazu, havárie, vandalství nebo jiné vnější příčiny.

GAP pojištění nové ceny vozu

GAP (Guaranteed Asset Protection) je typ pojištění, které poskytuje ochranu vašich vozů v případě odcizení nebo úplného zničení.

Technické asistence

Bonusová služba, bez které se zodpovědný podnikatel neobejde. V případě nehody či poruchy vám technické asistence zajistí rychlé a plynulé řešení vzniklé situace.

Povinným ručením to nekončí

Povinné ručení už máte sjednané? Myslete i na související služby.
 Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalšího doplnění pojištění firemních vozidel.

Allrisk nálepka

Havarijní pojištění

Technické asistence

Ochrana na cestách nejen v zahraničí

Nový produkt Allrisk asistence pro naše klienty funguje jako ochrana vozidla a posádky na cestách po ČR i v zahraničí až na 20 dní a to pouze za 199 Kč. Aktivovat si ho můžete sami prostřednictvím portálu mujallrisk.cz.

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.