Search

Pojištění nemovitosti – Podnikatelé

Pojištění nemovitosti

Náš produkt pojištění nemovitosti je navržený tak, aby poskytoval komplexní ochranu vašim podnikatelským aktivům. Pokrývá nejen samotné budovy a vybavení, ale i rizika spojená se živelními událostmi, krádežemi, vandalizmem a dalšími nepředvídatelnými situacemi. S naším pojištěním nemovitosti můžete podnikat s klidem, vědomi si toho, že vaše investice jsou řádně chráněny.

Co je možné zahrnout do ochrany nemovitosti

Budovy a jejich součásti: rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, rekreační chatu či chalupu, samostatnou garáž, k tomu pak lze připojistit vedlejší stavby na stejném místě – např. kůlna, garáž, bazén, altán, studna, oplocení, hospodářská budova, septik, opěrná zeď apod.

Vnitřní vybavení: vybavení pevně spjaté s budovou, jako jsou vestavěné skříně, kuchyňské linky, podlahy a další interiérové prvky. Je důležité nezapomenout i na nadstandardní prvky jako jsou fotovoltaické a solární panely či tepelná čerpadla.

Proti jakým událostem lze ochranu uplatnit:

Pojištěním nemovitosti to nekončí

Pojištění nemovitosti už máte sjednané? Myslete i na související služby.
Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalšího doplnění pojištění.

Odpovědnost za škodu při podnikaní

Pojištění právní ochrany

Životní a úrazové pojištění

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.