Search

Životní a úrazové pojištění – Podnikatelé

Životní a úrazové pojištění

Životní a úrazové pojištění pro podnikatele představuje klíčový nástroj pro ochranu osobních a finančních zájmů v případě neočekávaných událostí. Tento produkt poskytuje finanční pomoc v případě úmrtí, trvalé invalidity nebo závažného úrazu, což zajišťuje kontinuitu podnikání i osobního života. S naším životním a úrazovým pojištěním můžete mít jistotu, že váš podnik a Vaše rodina budou chráněni a zabezpečeni

Tento produkt poskytuje finanční pomoc v případě úmrtí, trvalé invalidity nebo závažného úrazu, což zajišťuje kontinuitu podnikání i osobního života. S životním a úrazovým pojištěním od Allrisku můžete mít jistotu, že váš podnik a Vaše rodina budou vždy chráněni a zabezpečeni.

Příklady situací:

Životním a úrazovým pojištěním to nekončí

Životní a úrazové pojištění už máte sjednané? Myslete i na související služby.
Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalšího doplnění pojištění.

Pojištění profesní odpovědnosti

Pojištění právní ochrany

Pojištění kybernetických rizik

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.