Search

Allrisk nálepka

Allrisk nálepka

Jedinečnost, kterou najdete jen u nás v Allrisku.

Nálepka není jen slovo. U nás v Allrisku znamená jedinečnost. Sjednáním Autopojištění Allrisk můžete čerpat její výhody také. Hodnota všech výhod s aktivovaným tarifem Allrisk Nálepka je až 3 690 Kč.

Jedinečnost, kterou jinde nenajdete

Buďte jedineční i vy a čerpejte výhody také. Jedinečné Autopojištění má výhody (nejen) s naší Allrisk nálepkou.

Za co jinde musíte platit, s naším jedinečným Autopojištěním máte vždy zdarma.

Postup pro aktivaci nálepky Allrisk

Začít čerpat všech výhod naší nálepky Allrisk je velmi jednoduché.

1) Nalepte nálepku Allrisk na zadní část vašeho vozidla. Vylepenou nálepku nám vyfoťte i s registrační značkou (SPZ). Fotku zašlete na e-mail: nalepka@allrisk.cz a do předmětu e-mailu uveďte číslo své SPZ (tzn. písmena a číslice, např. 7B36310).
2) Do 5 pracovních dnů vám ZDARMA zaktivujeme tento nový asistenční program, potvrzení o aktivaci vám přijde formou SMS. Hotovo. Od této chvíle jste členem světa výhod nálepky Allrisk.

Důležité informace

Nálepka musí být na vašem vozidle nalepena trvale. Pokud dojde k nehodě či poruše a pracovník odtahu či dalších přivolaných asistenčních služeb na vašem voze nálepku Allrisk nenajde, zvýšený limit čerpání nebude uznán a vy budete muset veškeré náklady na zvýšené asistence uhradit ze svého rozpočtu.

Potřebujete novou nálepku Allrisk? Vyzvedněte si ji v našich kancelářích, u správce vaší smlouvy nebo nám napište na adresu nalepka@allrisk.cz a my vám ji zdarma zašleme.

Při změně svého telefonního čísla nás neprodleně informujte na adrese obchod@allrisk.cz

Mohlo by se vám hodit

Pojištění skel

Po zimě určitě využije každý motorista. Kryje nejen tečky od nárazu kamínků, ale i prasknutí nebo roztříštění čelního skla z důvodu nárazu, havárie, vandalství nebo jiné vnější příčiny.

GAP pojištění nové ceny vozu

GAP (Guaranteed Asset Protection) je typ poištění, které poskytuje ochranu vašeho vozu v případě odcizení nebo úplného zničení.

Technické asistence

Bonusová služba, bez které se zodpovědný vlastník vozu neobejde. V případě nehody či poruchy vám technické asistence zajistí rychlé a plynulé řešení vzniklé situace.

Aktivací nálepky Allrisk to nekončí

Autopojištění od Allrisku s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka už máte sjednané. Na co byste ale ještě neměli zapomenout?

Povinné ručení

Havarijní pojištění

Kam nahlásit pojistnou událost

Asistenční služby Cestovního pojištění Allrisk poskytuje Allrisk ASSISTANCE na non-stop lince . Zde se o vás kdykoli postaráme. Sjednáním pojištění to pro nás teprve začíná, pomůžeme vám vyřešit následky případné pojistné události.

Odpovědi na vaše nejčastější otázky

Jaké výhody mi vylepení nálepky Allrisk přinese?

Vylepení a následná aktivace nálepky Allrisk pro vás znamená spoustu asistenčních výhod, které byste v případě nehody/poruchy museli platit navíc. Ať už se jedná o zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy, doplňkového pokrytí zničení částí vozu zvěří či špatným stavem vozovky anebo odtah v rámci ČR či základní balíček právní ochrany. A to vše zdarma.

Vylepení nálepky Allrisk je povinné. Nejen, že je pro pracovníky odtahu a dalších asistenčních služeb důkazem, že máte nárok (a v jakém rozpětí) na čerpání výhod v rámci pojištění, ale také ji máte vždy na blízku v případě nehody či poruchy. Je na ní uvedeno telefonní číslo na non-stop linku Allrisk ASSISTANCE, kde jsou pracovníci klientského servisu připraveni vám ihned poskytnout péči při řešení nastalé situace. 

Jestliže svou nálepku Allrisk i přesto nebudete mít v případě nehody/poruchy vylepenou a zavoláte si asistenci, veškeré náklady vám posléze budou účtovány a budete je muset uhradit z vlastního rozpočtu.

Jestliže svou nálepku Allrisk ještě nemáte, s největší pravděpodobností prozatím nejste klientem Allrisku a nemáte u nás tedy sjednané autopojištění. Stačí vyplnit kontaktní formulář (odkaz do části s kontaktním form) na našich stránkách a ozve se vám některý z našich zkušených obchodníků. Ten pro vás rychle připraví nejvhodnější nabídku autopojištění Allrisk. 

Potřebujete novou nálepku Allrisk? Vyzvedněte si ji v našich kancelářích (proklik na kontakty poboček), u správce vaší smlouvy nebo nám napište na adresu nalepka@allrisk.cz a my vám ji zdarma zašleme.

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.