Search

Energie – Města a obce

Allrisk EFFECTIVE Energy

V rámci dlouhodobé myšlenky klubového programu Allrisk EFFECTIVE jsme do struktury úspor a optimalizace nákladů zařadili i úspory na energiích.

Naší hlavní prioritou je postavit výhody klienta na první místo

A proto u nás získáte:

  • Vždy výhodnější ceny, které lze v dané době získat
  • Jednoduchou a srozumitelnou smlouvu
  • Pravidelnou optimalizaci nejlepší ceny bez starostí
  • Jistotu stabilní společnosti s certifikátem AAA
  • Každoroční bonus, který dostáváte po celou dobu, kdy vám energie spravujeme

Získejte 600 Kč každý rok

Každý rok, kdy s námi budete šetřit náklady na energie, můžete získat za každé přípojné místo 300 Kč do vašeho bonusového programu. Například pokud s námi řešíte elektřinu a plyn, bude to 600 Kč. Tento bonus můžete využít jako slevu z ročního pojistného u vašeho inkasního pojištění Allrisk nebo například na slevu za služby autopůjčovny Allrisk.

Svěřte nám optimalizaci ceny elektřiny a plynu a získejte 600 Kč každý rok do vašeho bonusového programu.

Jak na to?

1. Kontaktujte svého makléře Jeho telefon a e-mail najdete na svém vyúčtování nebo po přihlášení na klientský portál www.mujallrisk.cz. 2. Předejte vyúčtování za elektřinu a plyn Na oplátku získáte od vašeho makléře prostřednictvím oddělení EFFECTIVE ENERGY přesně spočítanou úsporu oproti vašim stávajícím dodavatelům. Pokud vám bude úspora vyhovovat, vše zařídíme za vás.

Allrisk EFFECTIVE Energy to nekončí

Myslete i na související služby.
Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalšího doplnění pojištění.

Pojištění právní ochrany

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.