Search

Cestovní pojištění – Rodiny a jednotlivci

Cestovní pojištění

Ať už cestujete do zahraničí pravidelně nebo třeba jen jednou za rok, cestovní pojištění je pro vycestování základem.

Veřejné zdravotní pojištění vám díky Evropskému průkazu zdravotního pojištění (EHIC) poskytuje nárok na čerpání zdravotní péče ve zdravotnických zařízeních financovaných státem a to za stejných podmínek, jako mají místní občané země, kterou jste navštívili. Ta zahrnuje i spoluúčast, která je v zemích EU zcela běžná. Vaše zdravotní pojištění vám ale zaručí pouze nutnou zdravotní péči.

Cestování si ale chceme užít bez starostí a zbytečných nákladů. A právě pro tento případ jsou tu výhody cestovního pojištění od Allrisku.

Nejčastější druhy cestovního pojištění zahrnují

Cestovní pojištění pro jednorázovou cestu – toto pojištění poskytuje ochranu pro konkrétní cestu, kterou plánujete podniknout. Pokrývá obvykle přerušení cesty, lékařskou péči, ztrátu zavazadel, odpovědnost za škody a další nepředvídatelné události během této jedné cesty.

Roční cestovní pojištění – poskytuje krytí po celý rok pro více cest během určitého období. Tato varianta cestovního pojištění má dvě zásadní výhody:

  • Pokud ročně v součtu vycestujete do zahraničí nad 10 dní, vyjde levněji než denní varianta.
  • Nemusíte před každou cestou znovu řešit, zdali a jak jste pojištění.

Co vše může být zahrnuto v produktu cestovního pojištění:

Cestovním pojištěním to nekončí

Cestovní pojištění už máte sjednané? Myslete i na související služby.
Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalšího doplnění pojištění.

Rybářské pojištění

Pojištění právní ochrany

Životní a úrazové pojištění

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.