Search

Likvidace pojistných událostí – Podnikatelé

Likvidace pojistných událostí

Centrum likvidace pojistných událostí Allrisk pomáhá všem našim klientům s řešením škodních událostí.

Starosti nechte na nás

Díky zkušenostem našich specialistů šetříte čas. Složité vyjednávání s pojišťovnami vyřídíme za vás.
Pro rychlé a efektivní hlášení škod máme v rámci naší jedinečné aplikace DOMAFIN elektronický záznam o dopravní nehodě. Více na www.domafin.cz.

Služby centra likvidace pojistných událostí Allrisk

  • Konzultace při nahlášení škodní události s našimi odbornými pracovníky dle rozsahu dané pojistné smlouvy.
  • Domluvení postupu řešení škodní události s upřesněním, jak bude vyřizování konkrétního případu probíhat se sdělením seznamu vyžadovaných dokladů.
  • Na základě plné moci udělené naší společnosti provedeme oznámení škodní události u příslušného pojistitele a doložíme potřebnou dokumentaci.
  • Během řešení škodní události komunikujeme s likvidátorem, dozorujeme vyřizování škodní události a urgujeme její včasné ukončení.
  • Po ukončení škodní události přezkoumáme výši a rozsah pojistného plnění v návaznosti na pojistnou smlouvu, pojistné podmínky a zákonná ustanovení.
  • Jako registrovaný nezávislý likvidátor pojistných událostí spolupracujeme s pojišťovnami a zajišťujeme tak maximální součinnost, aby škodní událost byla vyřízena v duchu všeobecných pravidel.

Likvidací pojistných událostí to nekončí

Myslete i na související služby. 

Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalších doplňkových služeb.

Povinné ručení

Pojištění nemovitosti

Technické asistence

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.