Search

Operativní leasing – Podnikatelé

Operativní leasing

Nekupujte si nový vůz. Pronajměte si ho. Po skončení smlouvy ji můžete prodloužit anebo vozidlo vrátit a vyměnit ho za novější model.

V poslední době se stává čím dál větším trendem věci nevlastnit, ale půjčovat si je na dobu určitou. Výhodou dlouhodobého pronájmu je nulová vstupní investice, po určitou dobu se o pronajatý vůz staráte a jezdíte jím a po skončení sjednané doby ho jednoduše vrátíte. Nemusíte se tedy trápit jeho budoucí hodnotou nebo prodejem.

Operativní leasing u nás mohou využívat jak rodiny a jednotlivci, tak firmy. Během doby pronájmu zůstává majitelem vozidla leasingová společnost a klient platí po sjednanou dobu pouze pevný měsíční poplatek. Po skončení sjednané doby má nájemce možnost vůz vrátit, operativní leasing si prodloužit anebo si vůz v některých případech odkoupit za zvýhodněnou cenu.

Starosti nechte na nás

Váš čas je draný, proto žijte. O vše ostatní se postaráme za vás. Kontaktujte naše odborníky, kteří pro vás připraví nabídku operativního leasingu přímo vám na míru.

Výhody operativního leasingu od Allrisku

Pronájem vozu díky operativnímu leasingu s sebou oproti vlastnění vozu přináší nepřeberné množství benefitů. Co byste museli u vlastního vozidla platit, u operativního leasingu Allrisk máte zahrnuto v v uceleném balíčku služeb, pojištění a pronájem vozu zvlášť, ušetříte tak DPH z oblasti pojištění. Tento balíček služeb obsahuje

Mohlo by se vám hodit

Pronájem vozu na operativní leasing má předpoklad pravidelného cestování. Ať už jedete na dovolenou, služební cestu anebo studijní pobyt, nezapomeňte na cestovní pojištění.  

Cestovní pojištění pro podnikatele

Kam nahlásit pojistnou událost

Asistenční služby Cestovního pojištění Allrisk poskytuje Allrisk ASSISTANCE na non-stop lince . Zde se o vás kdykoli postaráme. Sjednáním pojištění to pro nás teprve začíná, pomůžeme vám vyřešit následky případné pojistné události.

Odpovědi na vaše nejčastější otázky

K čemu je operativní leasing vlastně dobrý?

Operativní leasing je dlouhodobý pronájem vozu. Je to vlastně takové zapůjčení vozidla na dobu určitou, po jejímž skončení vůz vrátíte a můžete si zapůjčit nový model. Výhodou operativního leasingu je znatelně nižší měsíční platba, než je tomu u splátek klasického leasingu.

V případě finančního leasingu přechází věc do vlastnictví klienta, kdežto u operativního leasingu se věc vrací zpět leasingové společnosti. Operativní leasing je vhodným řešením pro klienty, kteří danou věc potřebují pouze na určitou dobu anebo po skončení potřebné doby plánují její výměnu.

Operativní leasing nemá prakticky žádná omezení jen výhody. Musíme však myslet na to že vozidlo je v tomto případě věc pronajatá tedy vypůjčená a musíme ho vrátit v co nejlepším stavu. Je tedy nutné před vrácením vozidla navštívit servis a nechat zkontrolovat jestli za dobu používání nedošlo k poškození vozidla a toto případně nechat opravit z havarijního pojištění. V této věci Vám bude plně k dispozici oddělení likvidace pojistných událostí Allrisk.

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.