Search

Povinné ručení

Povinné ručení

Vlastnit alespoň jeden automobil v rodině je v dnešní době již standardem. Auto je pro nás prostředkem pro pohodlnější život i pro práci.

Každý už dnes ví, že povinné ručení – tedy pojištění odpovědnosti z provozu vozidla na pozemních komunikacích – musí mít ze zákona uzavřené každý majitel vozidla. Je to totiž právě povinné ručení, které v případě, že zaviníte nehodu, uhradí veškeré způsobené škody na zdraví i majetku třetích osob. A to jak náklady na opravu vozu, zapůjčení vozu náhradního či léčebné výlohy.

Starosti nechte na nás

Váš čas je drahý, proto žijte. O vše ostatní se postaráme za vás. Umíme vám sestavit nejlepší kombinaci pojištění a k tomu vám přidáme asistenci na nejvyšší úrovni.

Nabídka jednotlivých pojišťoven se u tohoto produktu v jeho základní podobě liší jen minimálně, výše pojistného se odvíjí o tzv. limitu.

  • Minimální výše pojistného v České republice je 50 milionů Kč.
  • Vyšší limit si můžete nastavit například na 100 milionů Kč.
  • Nově se setkáte s limitem až 1 miliarda Kč.

Tyto limity jsou udávané jako dvojice čísel, např. 50/50. První číslo udává limit pojistného plnění pro případ škody na zdraví a druhá částka je limitem pro škody na majetku a ušlém zisku.

Havarijní pojištění je důležité

Sjednání povinného ručení nepokrývá škody způsobené na vašem voze, jeho krádež, případně odcizení. Zjistěte si více o havarijním pojištění.

Mohlo by se vám hodit

Pojištění skel

Po zimě určitě využije každý motorista. Kryje nejen tečky od nárazu kamínků, ale i prasknutí nebo roztříštění čelního skla z důvodu nárazu, havárie, vandalství nebo jiné vnější příčiny.

GAP pojištění nové ceny vozu

GAP (Guaranteed Asset Protection) je typ poištění, které poskytuje ochranu vašeho vozu v případě odcizení nebo úplného zničení.

Technické asistence

Bonusová služba, bez které se zodpovědný vlastník vozu neobejde. V případě nehody či poruchy vám technické asistence zajistí rychlé a plynulé řešení vzniklé situace.

Povinným ručením to nekončí

Povinné ručení už máte sjednané? Myslete i na související služby.
 Zeptejte se našich odborníků na možnosti dalšího doplnění pojištění vašeho vozu.

Allrisk nálepka

Havarijní pojištění

Technické asistence

Ochrana na cestách nejen v zahraničí

Nový produkt Allrisk asistence pro naše klienty funguje jako ochrana vozidla a posádky na cestách po ČR i v zahraničí až na 20 dní a to pouze za 199 Kč. Aktivovat si ho můžete sami prostřednictvím portálu mujallrisk.cz.

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.

S čím vám pomůžeme

Cílem Allrisku je poskytovat našim klientům, kteří spravují městský či obecní majetek nadstandardní servis s důrazem na detailní znalost oboru.
Naši specialisté umí analyzovat vaše požadavky a potřeby a vždy doporučit optimální řešení.