Autopůjčovna Allrisk modernizuje vozový park


focusNejběžnější a nejvíce vytěžovaná nižší střední třída byla posílena o celou desítku nových vozů Ford Focus kombi. Focus získal řadu celosvětových ocenění, mezi které patří i vítězství v prestižní české anketě Auto roku. Odborná porota na voze ocenila zejména výborné jízdní vlastnosti, širokou nabídku karoserií a moderních motorů. Focus získal kladné body i za skutečnost, že do své třídy přinesl mnoho vyspělých asistenčních systémů.

Nová desítka Fordů Focus v autopůjčovně Allrisk je klientům nabízena ve verzi kombi a s moderním, úsporným, naftovým motorem Duratorq TDCi 1,6 l, který má kombinovanou spotřebu pod 5 litrů n

a 100 kilometrů.

BMW 5 Series New Engines

BMW 5 Series New Engines

Významnějším klientům se zaměřením na vozy střední třídy nově nabízíme možnost výběru. Kromě nových Fordů Mondeo s úsporným naftovým motorem Duratorq TDCi 2,0 l o výkonu 103 kW (v jednom případě i s automatickou šestistupňovou převodovkou PowerShift) jsou nově v nabídce i vozy Škoda Superb kombi s podobnou nabídkou agregátu – přeplňovaný naftový čtyřválec 2,0 TDi (103 kW). O komfortu Superbu, dobrých jízdních vlastnostech a největším zavazadlovém prostoru ve své třídě se snad nemusíme ani zmiňovat, protože patří ke kladným hodnocením všech českých i zahraničních automobilových médií a časopisů.

Pro nejnáročnější klienty má Autopůjčovna Allrisk nově v nabídce špičkový vůz vyšší střední třídy, BMW 530d xDrive, opět ve verzi kombi. Naftové šestiválce bavorské automobilky patří k etalonům ve svém segmentu a jsou téměř každoročně oceňovány nejen pro jejich výkon (190 kW / 540 Nm), ale také svoji nízkou spotřebu 5,7 litrů na 100 kilometrů! Ve výbavě nechybí např. automatická převodovka, náhon 4×4 nebo krásná panoramatická střecha.

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Roman Daněk

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

15.1.2019

Dálniční známka 2019

Známka z minulého roku platí do 31. ledna 2019. Od 1. února by měla být na předním skle vašeho vozidla známka

číst více...

9.1.2019

Allrisk Magazín 2019

Představujeme vám nový Allrisk Magazín 2019! Vážení čtenáři, dovolte nám představit vám další ročník našeho Allrisk magazínu. V úvodu vás členové

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...