Autopůjčovna Allrisk modernizuje vozový park


focusNejběžnější a nejvíce vytěžovaná nižší střední třída byla posílena o celou desítku nových vozů Ford Focus kombi. Focus získal řadu celosvětových ocenění, mezi které patří i vítězství v prestižní české anketě Auto roku. Odborná porota na voze ocenila zejména výborné jízdní vlastnosti, širokou nabídku karoserií a moderních motorů. Focus získal kladné body i za skutečnost, že do své třídy přinesl mnoho vyspělých asistenčních systémů.

Nová desítka Fordů Focus v autopůjčovně Allrisk je klientům nabízena ve verzi kombi a s moderním, úsporným, naftovým motorem Duratorq TDCi 1,6 l, který má kombinovanou spotřebu pod 5 litrů n

a 100 kilometrů.

BMW 5 Series New Engines

BMW 5 Series New Engines

Významnějším klientům se zaměřením na vozy střední třídy nově nabízíme možnost výběru. Kromě nových Fordů Mondeo s úsporným naftovým motorem Duratorq TDCi 2,0 l o výkonu 103 kW (v jednom případě i s automatickou šestistupňovou převodovkou PowerShift) jsou nově v nabídce i vozy Škoda Superb kombi s podobnou nabídkou agregátu – přeplňovaný naftový čtyřválec 2,0 TDi (103 kW). O komfortu Superbu, dobrých jízdních vlastnostech a největším zavazadlovém prostoru ve své třídě se snad nemusíme ani zmiňovat, protože patří ke kladným hodnocením všech českých i zahraničních automobilových médií a časopisů.

Pro nejnáročnější klienty má Autopůjčovna Allrisk nově v nabídce špičkový vůz vyšší střední třídy, BMW 530d xDrive, opět ve verzi kombi. Naftové šestiválce bavorské automobilky patří k etalonům ve svém segmentu a jsou téměř každoročně oceňovány nejen pro jejich výkon (190 kW / 540 Nm), ale také svoji nízkou spotřebu 5,7 litrů na 100 kilometrů! Ve výbavě nechybí např. automatická převodovka, náhon 4×4 nebo krásná panoramatická střecha.

Roman Daněk

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

19.1.2021

Klientská centra Allrisk

Klientská centra Allrisk vznikají nejenom na základě těch nejhodnotnějších potřeb našich klientů, ale také našich pracovníků. Připravujeme nanejvýš příjemné prostory, aby se u nás všichni cítili pohodlně, a využíváme potenciál pro efektivní pracovní prostředí a místo ke vzájemnému setkávání.

číst více...

11.1.2021

Novinky 2021 jedinečného autopojištění Allrisk

Každý rok přinášíme našim klientům něco navíc! Seznamte se s novinkou pro letošní rok a využijte všechny výhody jedinečného autopojištění Allrisk!

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...