Search

Akce 2022

Zvedáme limity pneupojištění o 50 %

Pro naše klienty vždy to nejlepší!

Pro všechny naše klienty jedinečného Autopojištění Allrisk jsme připravili NOVINKU,

která bude automaticky aktivní od 1. 1. 2022.

Všichni klienti, kteří budou mít k 1. 1. 2022 platné povinné ručení s aktivovaným tarifem Allrisk Nálepka, automaticky získávají nové navýšené tarify pneupojištění ZDARMA.
Pneupojištění je jedinečný preventivní nástroj, jak nepřicházet o další peníze, pokud jste účastníkem dopravní nehody, u které jste poškodili nebo zničili pneumatiku nebo vám to stejné způsobil špatný stav vozovky.

Naše Pneupojištění je skvělé

V praxi to funguje naprosto jednoduše. Pokud se dostanete do některé z uvedených situací, vždy voláte na NONSTOP asistenční linku Allrisk ASSISTANCE +420 730 300 300, kterou máte na Allrisk Nálepce, klientské kartičce a na dalších materiálech včetně nové bílé karty.

Zde vám zajistí:
a) opravu na místě,
b) odtah do pneuservisu.

To podstatné, co vychází z produktu pneupojištění, je, že v rámci limitu na pneumatiku a událost vám uhradíme opravu pneumatiky v případe, že jde opravit, nebo ji vyměníme za novou.

V případe, že máte pneumatiky opotřebené, uhradíme cenu, od které odečteme amortizaci, tedy opotřebení pneumatiky. Uhradíme tedy hodnotu pneumatiky v tom stavu, kdy došlo k jejímu zničení. V rámci komplexní souhry ostatních balíčku, které jako klienti jedinečného Autopojištění Allrisk máte, je celá služba maximálně komfortní a bezpečná. Kromě označení vozidla trojúhelníkem se kolem něj nemusíte vůbec pohybovat, a riskovat tak ohrožení od projíždějících vozidel.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Sídlíme v Brně, ale síť našich poboček pokrývá celou Českou republiku a rozrostli jsme se
i na Slovensko. Pokud nenaleznete naši pobočku ve svém okolí, rádi dorazíme za vámi.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.