Search

Akce 2020

Náhradní vozidlo
ZDARMA na 7 dnů

Náhradní vozidlo ZDARMA nejen pro viníka dopravní nehody, ale i pro poškozeného

Automobil je dnes nedílnou součástí každého z nás. Jak doma, tak v podnikání si bez něj nedovedeme představit realizaci většiny každodenních činností.

Proto jsme již v roce 2006 otevřeli autopůjčovnu pro naše klienty a od roku 2008 je náhradní vozidlo pro všechny naše klienty neodmyslitelnou součástí našeho balíčku jedinečného autopojištění.

Od těchto začátků jsme společně s vámi, našimi klienty, ušli dlouhou cestu a dnes je autopůjčovna Allrisk jednou z nejlépe hodnocených služeb jak u zákazníků, tak přímo u samotných pojišťoven a leasingových společností, které nás na svých stránkách doporučují na prvních místech.

Kvalita a úroveň mezinárodní autopůjčovny Allrisk s více jak 500 vozidly je zárukou vysokého komfortu. Balíček náhradního vozidla zdarma, který nově můžete využít již na 7 dnů, přináší právě tento komfort. Je součástí produktu, který dnes již máte, a pokud máte i aktivovanou Allrisk nálepku, nemusíte pro to nic dělat.

Stačí jen spokojeně setrvat v řadách našich 170 000 spokojených klientů. Kombinací balíčků je samozřejmě mnoho. Jak těch zdarma, tak příplatkových.

Pro více informací k náhradnímu vozidlu ZDARMA kontaktujte svého makléře.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Sídlíme v Brně, ale síť našich poboček pokrývá celou Českou republiku a rozrostli jsme se
i na Slovensko. Pokud nenaleznete naši pobočku ve svém okolí, rádi dorazíme za vámi.

Kanceláře a klientská centra Allrisk

Buďme ve spojení. Rádi se o vás postaráme.

Ať hledáte nové bydlení, řešíte ochranu rodiny, chcete bezpečně cestovat anebo se zajímáte o investice – vždy jsme připraveni vám poradit anebo nám jen napište, jak se vám u nás líbilo. Rádi přijmeme i podněty ke zlepšení.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Allrisk, a.s. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.