Znovuotevření našich Klientských center a Obchodních kanceláří


Dnešním dnem máme otevřeny téměř všechny naše Klientská centra a obchodní kanceláře. Za jakých podmínek nás můžete navštívit?

Konečně jsme se dočkali a díky usnesení Vlády České republiky jsme mohli znovuotevřít téměř všechna naše Klientská centra a Obchodní kanceláře.

Nejenom na naší centrále společnosti v Brně, ale i v Praze, Olomouci či Ostravě, nás můžete od dnešního dne navštívit, nechat si sjednat jakýkoliv produkt z naší nabídky či využít našeho poradenství.

Otevřeno máme za podmínek mimořádného nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR a dodržujeme následující preventivní opatření:

  • dodržování odstupů minimálně dva metry,
  • dostupná dezinfekce rukou,
  • povinná ochrana horních cest dýchacích na obou stranách (pracovník i klient),
  • manipulace personálu v rukavicích,
  • dostupnost rukavic pro klienty.

V případě, že se nás chystáte navštívit, doporučujeme vám podívat se na naše webové stránky www.allriksk.cz/kontakty a ujistit se, zda je kancelář, kterou jste si k návštěvě vybrali, otevřená. Na této webové stránce naleznete mapu všech našich Klientských center a Obchodních kanceláří v České republice i na Slovensku, a to včetně všech telefonních kontaktů, e-mailů a otevírací doby.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na uvedených číslech, e-mailech nebo pomocí zprávy na Facebooku.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme všem mnoho zdraví a sil!

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

27.9.2020

Proč je důležité nosit reflexní prvky

Ranní mlhy jsou tu a s nimi přichází i riziko špatné viditelnosti. Přitom obyčejný reflexní prvek může chodci zachránit i život!

číst více...

20.9.2020

Asistenční systémy ve vozidlech – v dnešní době téměř standard

Velké množství asistenčních systémů, které se starají o různé zájmové oblasti jak automobilu, tak samotného provozu. Znáte je všechny?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...