V jakých případech voláme nejčastěji asistenční službu?


Přinášíme vám souhrn případů, kdy klienti nejčastěji volají asistenční službu.

1. Záměna paliva

Mezi jednu z nejčastějších příčin volání na asistenční službu je záměna paliva. Velice často se stává, že lidé u stojanu s pohonnými hmotami zazmatkují a šáhnou po špatné tankovací pistoli a malér je na světě.

2. Zabouchnuté klíče v autě

Noční můra každého z nás a nejlépe ještě na dovolené – zabouchnuté nebo ztracené klíče od auta. Stává se to však velmi často. Snažte se být obezřetnější. Předejdete tak nepříjemné situaci.

3. Defekt pneumatiky

Další známý příklad, kdy klient žádá o pomoc asistenční službu. Jedná se o výměnu plnohodnotné nebo dojezdové rezervní kolo.

4. Vybitá autobaterie

Se žádostí o dovezení nové autobaterie, případně startovacích kabelů, se čeští řidiči obracejí na asistenční služby také velmi často, především v zimním období.

5. Vandalismus

Bohužel mezi další obvyklé hlášení příčiny poškození vozu patří také vandalismus.

7. Nehoda

K nehodě se volá rovněž často, dokonce u některých pojišťoven se jedná o nejfrekventovanější důvod.

 

Všichni klienti s produktem povinného ručení u jedinečného autopojištění Allrisk získávají v případě vylepené nálepky výše uvedené asistenční služby zdarma.

Nové vozy v produktu Allrisk CAR EFFECTIVE za špičkové ceny

Mám zájem

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

19.1.2018

Daň z nemovitosti za rok 2018

Daň z nemovitých věcí se na rozdíl od jiných daní přiznává a platí předem. Daňové přiznání za rok 2018 je třeba odevzdat do konce ledna.

číst více...

5.1.2018

Máte už novou dálniční známku?

Již od začátku prosince 2017 platí dálniční známky na nový rok 2018. Ale pozor na blížící se konec platnosti dálničních známek z roku 2017.

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...