V jakých případech voláme nejčastěji asistenční službu?


Přinášíme vám souhrn případů, kdy klienti nejčastěji volají asistenční službu.

1. Záměna paliva

Mezi jednu z nejčastějších příčin volání na asistenční službu je záměna paliva. Velice často se stává, že lidé u stojanu s pohonnými hmotami zazmatkují a šáhnou po špatné tankovací pistoli a malér je na světě.

2. Zabouchnuté klíče v autě

Noční můra každého z nás a nejlépe ještě na dovolené – zabouchnuté nebo ztracené klíče od auta. Stává se to však velmi často. Snažte se být obezřetnější. Předejdete tak nepříjemné situaci.

3. Defekt pneumatiky

Další známý příklad, kdy klient žádá o pomoc asistenční službu. Jedná se o výměnu plnohodnotné nebo dojezdové rezervní kolo.

4. Vybitá autobaterie

Se žádostí o dovezení nové autobaterie, případně startovacích kabelů, se čeští řidiči obracejí na asistenční služby také velmi často, především v zimním období.

5. Vandalismus

Bohužel mezi další obvyklé hlášení příčiny poškození vozu patří také vandalismus.

7. Nehoda

K nehodě se volá rovněž často, dokonce u některých pojišťoven se jedná o nejfrekventovanější důvod.

 

Všichni klienti s produktem povinného ručení u jedinečného autopojištění Allrisk získávají v případě vylepené nálepky výše uvedené asistenční služby zdarma.

Nové vozy v produktu Allrisk CAR EFFECTIVE za špičkové ceny

Mám zájem

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

18.6.2018

Mezinárodní řidičský průkaz – kdy a proč ho potřebujete?

Plánujete v létě dovolenou? Víte, v jakých zemích mimo Evropskou unii budete potřebovat mezinárodní řidičský průkaz? Pokud plánujete jet do zahraničí autem, nezapomeňte

číst více...

11.6.2018

Dodržujte pravidla silničního provozu i v zahraničí

Nebo vás neminou pokuty nemalých částek a to i po několika měsících, co jste přestupek udělali. Dříve platilo, že dopravní

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...