Topná sezóna je tu. Víte, jak ušetřit?


Večerní i denní teploty klesly a to znamená zahájení topné sezóny. Víte, jak dlouhé trvá topná sezóna a jak nejvíce ušetřit?

Podzim je tu a s ním i chladné a sychravé počasí. Snížení venkovních teplot se projevuje i v domácnostech a lidé jsou rádi, že už si mohou doma teplotu zvýšit dle svých požadavků a představ.

Topná sezóna neboli topné období začíná 1. září a končí 31. května následujícího roku. Dodávka tepelné energie (byty, nebytové a bytové prostory, nebytové a bytové budovy) se zahájí vždy v topném období, má to však určitá pravidla. Venkovní teplota musí klesnout pod 13 °C, a to ve dvou dnech po sobě následujících a podle vývoje počasí nelze očekávat zvýšení teploty nad 13 °C pro následující den.

Allrisk EFFECTIVE ENERGY 

Již řadu let si při vypracování analýz potřeb našich klientů všímáme, že jsou v této oblasti na trhu firmy, které, jak se říká „když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“, a časem výhody či slevy mizí. Naopak se projevují dlouhé závazky nebo jiné skryté nevýhody. Tyto poznatky nás vedly k přípravě a realizaci správy energetického portfolia klientů dle našich představ. Naší hlavní prioritou je postavit výhody klienta na první místo.

A proto u nás získáte:

 • Vždy výhodnější ceny, které lze v dané době získat
 • Jednoduchou a srozumitelnou smlouvu
 • Pravidelnou optimalizaci nejlepší ceny bez starostí
 • Jistotu stabilní společnosti s certifikátem AAA
 • Každoroční bonus, který dostáváte po celou dobu, kdy vám energie spravujeme

Každý rok, kdy s námi budete šetřit náklady na energie, můžete získat za každé přípojné místo 300 Kč do vašeho bonusového programu. Například pokud s námi řešíte elektřinu a plyn, bude to 600 Kč. Tento bonus můžete využít jako slevu z ročního pojistného u vašeho inkasního pojištění Allrisk nebo například na slevu za služby autopůjčovny Allrisk.

Svěřte nám optimalizaci ceny elektřiny a plynu a získejte 600 Kč každý rok do vašeho bonusového programu!

Jak na to?

 1. Kontaktujte svého makléře
  Jeho telefon a e-mail najdete na svém vyúčtování nebo po přihlášení na klientský portál www.mujallrisk.cz.
 2. Předejte vyúčtování za elektřinu a plyn
  Na oplátku získáte od vašeho makléře, prostřednictvím oddělení EFFECTIVE ENERGY, přesně spočítanou úsporu oproti vašim stávajícím dodavatelům. Pokud vám bude úspora vyhovovat, vše zařídíme za vás.

Nebo si spočítejte svoji slevu za energie
Po přihlášení na klientský portál www.mujallrisk.cz a pomocí kalkulátoru na úsporu za energie si spočítejte, kolik v budoucnu ušetříte.

Zdroje: allrisk.cz

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

25.10.2020

Pojištění při střetu se zvěří BEZ SPOLUÚČASTI

Podzim je z pohledu dopravních nehod rizikovým obdobím, a to i pokud jde o střety zaviněné srážkou se zvěří. Jak se jim vyhnout a na co si dávat pozor?

číst více...

13.10.2020

Tipy pro kontrolu auta před zimou

Zima na nás nenechala dlouho čekat a přihlásila se již o své slovo, a to zejména na horách. Víte, jak správně připravit své auto na zimní období?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...