Rodinný právník vždy ochrání vaše práva!


Allrisk vám, ve spolupráci s AXA ASSISTANCE, podává pomocnou ruku ve formě jedinečného produktu Rodinný právník, který je tu pro vás za super cenu!

Už se vám někdy stalo, že jste vy nebo někdo z vašich blízkých či známých musel řešit reklamaci zboží, služeb, spory při prodeji či koupi nemovitosti nebo třeba vycestoval na vytouženou dovolenou, ale ubytování neodpovídalo slibům cestovní kanceláře?

Pokaždé, když podepisujete smlouvu, doufáte, že svým podpisem nedáváte druhé straně šanci vás převézt. Doufáte, že smlouva je správně napsaná a že v ní nejsou skryta žádná rizika pro vás. Doufáte, ale možná si nejste pokaždé jisti…

Právě proto jsme pro vás vytvořili náš jedinečný produkt z oblasti pojištění právní ochrany – Rodinný právník.

S tímto unikátním produktem máte každodenní jistotu právního poradenství ve všech oblastech běžného života a k dispozici 500 000 Kč na každou jednotlivou událost – na náklady spojené s odměnami pro advokáty, soudní znalce či jiné odborné služby, pro mimosoudní případně soudní řešení vaší věci a to bez rizika nákladů spojených s případnou prohrou!

V případě nutnosti zastoupení advokátem vám Rodinný právník nabízí kromě špičkových odborníků z vlastního týmu i možnost zastupování vámi zvoleným advokátem, kterému uhradí náklady právního zastoupení.

Proč je Rodinný právník tak populární? usekle-stin

  • bezkonkurenční cena garantovaná na celou dobu smlouvy (měsíčně stojí přibližně jako lístek do kina),
  • pomoc všem členům rodiny (vč. družky/druha, partnerky/partnera),
  • myslí i na vaše děti (např. ve sporu o náhradu škody),
  • poskytuje i preventivní pomoc (např. zkontroluje smlouvu před tím, než ji podepíšete),
  • za minimální cenu vám zachrání velké hodnoty (např. váš dům),
  • bez dalších příplatků zajistí právní zastoupení a uhradí i právní náklady.

Naše dlouholeté zkušenosti s českým právním systémem nyní můžete využít i Vy!

Příklad:

Koncem srpna došlo u Svobodových na rekonstrukci koupelny. Svobodovi si vybrali cenově výhodnou firmu a uzavřeli smlouvu. Pracovníci firmy se zdáli být sympatičtí a vstřícní. Rekonstrukce proběhla v domluveném termínu a pan Svoboda přebíral hotovou koupelnu, aniž by byly vidět jakékoliv nedostatky. Jenže už za několik týdnů radost z rekonstrukce rychle pominula. Během dne se ze zdi začala valit voda a uvolnilo se i několik obkladaček. Pan Svoboda vůbec neváhal a kontaktoval Rodinného právníka. Ten informoval pana Svobodu na veškerá jeho práva a navrhl další postup. Díky tomu bylo pro Svobodovi velmi jednoduché přimět řemeslníky k opravě a současně k uhrazení škod, které jejich nekvalitní práce způsobila jak Svobodovým, tak také sousedům bydlícím pod nimi.

Dokážete si vymoci nápravu nekvalitní práce provedené za Vaše peníze?
Chtějte za své peníze kvalitu: Rodinný právník ochrání vaše práva!

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

10.2.2020

Zákaz předjíždění pro kamiony. Víte, kde platí?

Nekonečný boj předjíždějících kamionů na nevhodných místech a navíc při špatném počasí se snad pomalu blíží ke konci. Víte, kde všude tento zákaz platí a na jak dlouho?

číst více...

6.2.2020

Originální SPZ na vašem autě? I to můžete mít!

Chcete být originální a mít SPZ dle vlastního přání? My vám řekneme, co vše pro to musíte udělat.

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...