Rodinný právník vždy ochrání vaše práva


Allrisk vám, ve spolupráci s AXA ASSISTANCE, podává pomocnou ruku ve formě jedinečného produktu Rodinný právník, který je tu pro vás za super cenu!

Pokaždé, když podepisujete smlouvu, doufáte, že svým podpisem nedáváte druhé straně šanci vás převézt. Doufáte, že smlouva je správně napsaná a že v ní nejsou skryta žádná rizika pro vás. Doufáte, ale možná si nejste pokaždé jisti…

Allrisk vám, ve spolupráci s AXA ASSISTANCE, podává pomocnou ruku ve formě Rodinného právníka. Unikátní rodinný produkt, který si v Evropě získal již mnoho příznivců je tu nyní i pro Vás! Nyní navíc za super cenu!

Proč je Rodinný právník tak populární?

  • bezkonkurenční cena garantovaná na celou dobu smlouvy (měsíčně stojí přibližně jako lístek do kina),
  • pomoc všem členům rodiny (vč. družky/druha, partnerky/partnera),
  • myslí i na vaše děti (např. ve sporu o náhradu škody),
  • poskytuje i preventivní pomoc (např. zkontroluje smlouvu před tím, než ji podepíšete),
  • za minimální cenu vám zachrání velké hodnoty (např. váš dům),
  • bez dalších příplatků zajistí právní zastoupení a uhradí i právní náklady.

Naše dlouholeté zkušenosti s českým právním systémem nyní můžete využít i Vy!

Rodinný právník ochrání vaše práva v řadě oblastí!

tabulka

obr10

Tak to je rodina Svobodova

Jiří pracuje jako projektant, máma Jana si aktuálně hledá práci, takže rodinný rozpočet je dost napjatý. Dcera Adéla se dobře učí, ale dokáže už také pěkně odmlouvat. A malý Filip je chytrý a rád prozkoumá vše, na co mu přijde zrak. Zkrátka obyčejná česká rodina s obyčejnými starostmi dnešní doby.

obr11

A tohle je Axel

Chytrý a přátelský. Perfektně se vyzná ve všech hlavních oblastech práva, co by mohl běžný člověk využít. Svobodovi si nikdy nemysleli, že by si mohli dovolit a potřebovali svého právníka. Do nedávna se spoléhali, že je nikdo nepřeveze a že si vystačí se selským rozumem. Jenže, kdo z nás se v právu vyzná, když se zákony pořád mění… Pár situací a bolestných zkušeností známých rodiny Svobodovy je nakonec přivedlo až k Axelovi. Nyní už vědí, že před i po podpisu důležitých smluv mohou klidně spát a že se s pomocí Axela domohou svého práva. Sami už si na několika situacích vyzkoušeli akčnost a spolehlivost svého nového rodinného právníka. Navíc, jak zjistili, to vůbec není tak drahé, jak si mysleli…

obr13-2Nové auto

Na jaře se Svobodovi dozvěděli o Rodinném právníkovi. Cena i rozsah služeb je mile překvapily, takže si u AXA ASSISTANCE Rodinného právníka sjednali. A jeho pomoci využili hned před prázdninami: Svobodovi si vyhlédli lepší auto. Na nové nebylo, ale v bazaru se dá pořídit i velmi pěkné za rozumnou cenu. Za auto dali velkou část úspor. Jenže již druhý den se auto porouchalo. Pan Svoboda se tedy vrátil do autobazaru a vozidlo reklamoval. Odpovědný pracovník bazaru ale odmítl přijmout reklamaci. Svobodovi se cítili bezbranní a nevěděli, jak se domoci svého práva. Pan Svoboda si pak ale uvědomil, že by mohli zkusit využít svého Rodinného právníka. Ten upozornil bazar na práva klienta a pohrozil soudním sporem v případě neuznání reklamace. Autobazar nakonec jasné argumenty Rodinného právníka musel uznat. Svobodovým byly vráceny peníze a vůz si zakoupili nakonec u jiného prodejce.

Znáte všechna svá práva spojená s reklamacemi čehokoliv, co si pořídíte?
Neváhejte: Rodinný právník ochrání Vaše práva!

Pracovní smlouva

obr12-2To bylo v listopadu. Paní Svobodová dostala výpověď, jelikož bývalý zaměstnavatel musel snížit počet pracovních míst. Přes internet si našla novou práci. První měsíc byl náročný: nové prostředí, nový kolektiv a opravdu hodně práce. Se vším si poradila, ale stálo ji to hodně přesčasů. Jako motivaci si vyhlédla novou kabelku. Jenže na konci měsíce nedostala mzdu s tím, že firma má ekonomické problémy a mzda bude vyplacena v příštím měsíci. Paní Svobodová byla zoufalá. Nejen, že si nekoupí novou kabelku, ale její mzda bude výrazně chybět v rodinném rozpočtu. A ty hodiny navíc, které v práci musela trávit… Zavolala tedy Rodinnému právníkovi. Ten si prošel její pracovní smlouvu a s odkazem na aktuálně platnou legislativu přiměl zaměstnavatele paní Svobodové mzdu vyplatit v řádném termínu. Od té doby již paní Svobodová problém se mzdou nemá – na rozdíl od kolegyň, které se samy nedokázaly účinně právně bránit.

Dokážete se účinně bránit, pokud máte pocit, že zaměstnavatel porušuje Vaše práva daná pracovní smlouvou?
Nenechte se vydírat: Rodinný právník ochrání Vaše práva!

obr15-2Úvěr

O prázdninách se Svobodovi rozhodli zrekonstruovat svou koupelnu. Jenže vydat jednorázově peníze nechtěli, a proto se rozhodli pro úvěr. V novinách našli inzerát na levné úvěry. Navštívili úvěrovou kancelář. Na místě raději nic nepodepisovali a vyžádali si čas na prostudování smlouvy. Hned druhý den ji dali prověřit Axelovi, svému Rodinnému právníkovi. Ten upozornil na rizika, která ze smlouvy hrozí, a doporučil smlouvu v tomto znění neuzavírat. Svobodovi proto odmítli takovou smlouvu uzavřít a úvěr nakonec čerpali od jiné společnosti.

Jste si jisti, že smlouva, kterou máte podepsat, vám nepřináší nebezpečná rizika pro laika na první pohled skrytá?
Neriskujte: Rodinný právník ochrání vaše práva!

Rekonstrukce koupelny

obr14-2Koncem srpna došlo u Svobodových na rekonstrukci koupelny. Svobodovi si vybrali cenově výhodnou firmu a uzavřeli smlouvu. Pracovníci firmy se zdáli být sympatičtí a vstřícní. Rekonstrukce proběhla v domluveném termínu a pan Svoboda přebíral hotovou koupelnu, aniž by byly vidět jakékoliv nedostatky. Jenže už za několik týdnů radost z rekonstrukce rychle pominula. Během dne se ze zdi začala valit voda a uvolnilo se i několik obkladaček. Pan Svoboda vůbec neváhal a kontaktoval Rodinného právníka. Ten informoval pana Svobodu na veškerá jeho práva a navrhl další postup. Díky tomu bylo pro Svobodovi velmi jednoduché přimět řemeslníky k opravě a současně k uhrazení škod, které jejich nekvalitní práce způsobila jak Svobodovým, tak také sousedům bydlícím pod nimi.

usekle-stin

Dokážete si vymoci nápravu nekvalitní práce provedené za Vaše peníze?
Chtějte za své peníze kvalitu: Rodinný právník ochrání vaše práva!

 

Více informací:

Telefon: +420 608 319 743
E-mail: pravniochrana@allrisk.cz

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

9.4.2021

Připoutejte se, prosím

Díky zavedení povinnosti o používání bezpečnostních pásů během jízdy, významně poklesl počet těžkých i smrtelných úrazů během dopravních nehod na pozemních komunikacích.

číst více...

1.4.2021

Rodinný právník vždy ochrání vaše práva

Allrisk vám, ve spolupráci s AXA ASSISTANCE, podává pomocnou ruku ve formě jedinečného produktu Rodinný právník, který je tu pro vás za super cenu!

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...