Pozor na lovce dopravních nehod!


V případě dopravní nehody volejte vždy Allrisk ASSISTANCE +420 730 300 300!

Během pár minut od vzniku dopravní nehody se ze všech stran slétnou tzv. “lovci nehod”. Využívají šoku řidičů a dávají jim podepsat plné moci k zastupování vůči pojišťovně a smlouvy na odtahy a servis. Tohle je bohužel docela častý jev na našich silnicích. 

Mnozí motoristé si myslí, že nehodová služba, která se na místo přiřítila sama, jim pomůže rychleji s papírováním, a že vše mezi servisem a pojišťovnou bude srovnáno. Čelist však motoristům spadne, když třeba i více než po roce dostanou bez jakékoliv předchozí upomínky výzvu od vymahačů, aby doplatili desetitisíce, nebo bude exekuce.

Čím to, že jsou tito lovci tak rychle u nehod, pomalu ještě dříve, než člověk vyleze z auta? Tipují si místa častých nehod, kolem nichž pak krouží. Snaží se zainteresovat pracovníky zákaznických linek pojišťoven, aby jim dávali echa. Spekuluje se, že své zdroje mají i u dopravní policie.

Samolepky s logem pojišťovny na vozech lovců nehod nejsou zárukou, že s pojišťovnou spolupracují. Asistenční služba Allrisk ASSISTANCE na základě informací vyšle na místo nehody odtahové vozidlo nebo poskytne další informace.

V případě pochybností lze totožnost zásahového vozu a jeho posádky znovu ověřit přímo u asistenční služby.

Allrisk doporučuje: podívejte se na správný postup, jak se zachovat v případě dopravní nehody, aby škoda byla likvidní z vašeho autopojištění.

Vždy volejte Allrisk ASSISTANCE +420 730 300 300!

 

Nové vozy v produktu Allrisk CAR EFFECTIVE za špičkové ceny

Mám zájem

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

16.10.2018

Lékárnička a povinná výbava pod lupou

Lékárničku i povinnou výbavu zasáhlo v říjnu letošního roku mnoho změn. Podle odborníků jsou to změny celkově k lepšímu a řidiči se nemusí

číst více...

10.10.2018

Znáte pravidla předjíždění?

Jsou situace, kdy se bez předjíždění na pozemních komunikacích neobejdeme. Protože se ale jedná o nebezpečný a rizikový manévr, je

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...