Pozor na lovce dopravních nehod!


V případě dopravní nehody volejte vždy Allrisk ASSISTANCE +420 730 300 300!

Během pár minut od vzniku dopravní nehody se ze všech stran slétnou tzv. “lovci nehod”. Využívají šoku řidičů a dávají jim podepsat plné moci k zastupování vůči pojišťovně a smlouvy na odtahy a servis. Tohle je bohužel docela častý jev na našich silnicích. 

Mnozí motoristé si myslí, že nehodová služba, která se na místo přiřítila sama, jim pomůže rychleji s papírováním, a že vše mezi servisem a pojišťovnou bude srovnáno. Čelist však motoristům spadne, když třeba i více než po roce dostanou bez jakékoliv předchozí upomínky výzvu od vymahačů, aby doplatili desetitisíce, nebo bude exekuce.

Čím to, že jsou tito lovci tak rychle u nehod, pomalu ještě dříve, než člověk vyleze z auta? Tipují si místa častých nehod, kolem nichž pak krouží. Snaží se zainteresovat pracovníky zákaznických linek pojišťoven, aby jim dávali echa. Spekuluje se, že své zdroje mají i u dopravní policie.

Samolepky s logem pojišťovny na vozech lovců nehod nejsou zárukou, že s pojišťovnou spolupracují. Asistenční služba Allrisk ASSISTANCE na základě informací vyšle na místo nehody odtahové vozidlo nebo poskytne další informace.

V případě pochybností lze totožnost zásahového vozu a jeho posádky znovu ověřit přímo u asistenční služby.

Allrisk doporučuje: podívejte se na správný postup, jak se zachovat v případě dopravní nehody, aby škoda byla likvidní z vašeho autopojištění.

Vždy volejte Allrisk ASSISTANCE +420 730 300 300!

 

Nové vozy v produktu Allrisk CAR EFFECTIVE za špičkové ceny

Mám zájem

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

20.8.2018

Víte, jak postupovat při reklamaci dovolené?

Dovolená nedopadla podle Vašich představ nebo cestovní kancelář vůbec nedodržela své sliby? Víte, jak se při takové situaci zachovat? Někteří

číst více...

13.8.2018

Víte, jak postupovat při poruše auta, nebo naletíte lovcům dopravních nehod?

Nikdo z nás si nepřeje, aby při cestě do práce nebo na dovolenou došlo k poruše dopravního vozidla. Říká se, že dobrá

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...