Pojištění GAP Allrisk


Koupě nového vozu vám přinese nevšední zážitek, ze kterého budete čerpat ještě několik měsíců. Jediné, co vás o tento pocit může připravit je jeho odcizení či úplné zničení. Díky pojištění GAP Allrisk se takového rizika nemusíte vůbec bát.

GAP Allrisk pokryje finanční ztrátu vzniklou totální škodou na vozidle do 3,5 tuny, za podmínky vyplaceného pojistného plnění z havarijního pojištění, způsobenou buď:
• odcizením
• havárií
• živelní událostí

Díky tomuto produktu máte zajištěnou investici po dobu pěti let.

Možnost výběru ze dvou variant pojistných programů:

  1. GAP MAX

Tento program Vám poskytne krytí bez spoluúčasti z havarijního pojištění s limitem plnění 1 mil. Kč (maximálně 60 % z pořizovací ceny vozu). Kryje finanční rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla a cenou obecnou, která je stanovena pojistitelem havarijního pojištění k datu pojistné události v případě totální škody na vozidle.

  1. GAP MAX + XS

Tento program Vám poskytne krytí se spoluúčastí (limit náhrady spoluúčasti je 150 tis. Kč, maximálně 10 % z pořizovací ceny vozu) z havarijního pojištění s limitem 1 mil. Kč (maximálně 60 % z pořizovací ceny vozu). Kryje finanční rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla a cenou obecnou, která je stanovena pojistitelem havarijního pojištění k datu pojistné události v případě totální škody na vozidle. Program MAX + XS poskytuje 100 % doplňkovou finanční ochranu.

Příklad z praxe

Před třemi lety jste si koupili vozidlo do 3,5 tuny v hodnotě 500 tis. Kč. V případě, že byste jej chtěli dnes prodat, by mělo hodnotu pouze 300 tis. Kč. Sjednali jsme vám havarijní pojištění se spoluúčastí 10 % (minimálně 10 tis. Kč) a to včetně pojištění GAP. V případě totální škody vašeho vozu dostanete z havarijního pojištění 270 tis. Kč (hodnota vozidla 300 tis. Kč mínus 30 tis. Kč spoluúčast). Díky našemu pojištění GAP MAX + XS dostanete dalších 230 tis. Kč. Celkem získáte zpět plnou částku pořizovací ceny vašeho vozu, tedy 500 tis. Kč a vy si tak můžete bez problému pořídit vozidlo nové.

Zaujal Vás produkt GAP Allrisk? Pro více informací neváhejte kontaktovat svého makléře.

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

29.5.2020

Strašák jménem mikrospánek

Většina z nás tento pojem zná. Co to ale znamená, co tomu předchází a jak se mu vyvarovat?

číst více...

22.5.2020

Připravte se na barevnou změnu, a to ze zelené na bílou!

Od 1. července čeká české řidiče změna v podobě nové barvy „zelené karty“, která prokazuje řidičovo zaplacené povinné ručení. Jak přesně změna proběhne?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...