Novinky 2021 jedinečného autopojištění Allrisk


Každý rok přinášíme našim klientům něco navíc! Seznamte se s novinkou pro letošní rok a využijte všechny výhody jedinečného autopojištění Allrisk!

Hodnota všech výhod jedinečného Autopojištění Allrisk s aktivovaným tarifem Allrisk Nálepka je 3 690 Kč

Součet tržních cen všech výhod jedinečného Autopojištění Allrisk. Tyto kvalitní služby ZDARMA vám můžeme poskytovat vzhledem k velkému počtu klientů, díky kterým máme nadstandardní vyjednávací podmínky.

 

 

 

Náhradní vozidlo Allrisk zdarma

V případě, že vaše vozidlo nebude po dopravní nehodě pojízdné, Allrisk ASSISTANCE vám zajistí náhradní vozidlo zdarma. Od roku 2008 je náhradní vozidlo nedílnou součástí balíčku jedinečného Allrisk AUTOPOJIŠTĚNÍ. Kombinací balíčků je mnoho. Pro jednodušší orientaci v této nadstandardní službě jsme pro vás připravili Chytré kolečko Allrisk, kde si jednoduše nastavíte své preference a kolečko vám zobrazí kombinaci balíčku.

 

Pojištění zničení disků

Všichni klienti jedinečného autopojištění Allrisk se sjednaným produktem povinného ručení získávají již v základním asistenčním programu ZDARMA produkt pojištění zničení disků při nehodě nebo špatným stavem vozovky. Všichni klienti s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka mají toto pojištění zcela bez spoluúčasti.

 

Pojištění při poškození kabeláže vozidla zvířetem

Všichni klienti jedinečného autopojištění Allrisk se sjednaným produktem povinného ručení získávají již v základním asistenčním programu ZDARMA produkt pojištění poškození měkkých částí vozidla zvířetem. Všichni klienti s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka mají toto pojištění zcela bez spoluúčasti.

 

 

 

Pojištění střetu se zvěří

Všichni klienti jedinečného autopojištění Allrisk se sjednaným produktem povinného ručení získávají již v základním asistenčním programu ZDARMA produkt pojištění vozidla při střetu se zvěří. Všichni klienti s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka mají toto pojištění zcela bez spoluúčasti.

 

 

 

 

Pojištění pneumatik

Klienti s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka získávají pojištění pneumatik proti defektu nebo proražení ZDARMA.

 

 

 

 

 

Asistence pro jakýkoli přívěs

U jedinečného autopojištění Allrisk mají všechna osobní nebo užitková vozidla do 3,5t s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka automaticky pojištěnou technickou asistenci na jakýkoliv přívěs (bez omezení hmotnosti), který v době události tvoří s pojištěným tažným vozidlem jednu jízdní soupravu. Celkový limit plnění technické asistence na jednu událost je limit sjednaný pro tažné vozidlo.

 

 

 

Asistenční služby v případě živlu a vandalismu

U vozidel s vylepenou Allrisk nálepkou je program EXCLUSIVE rozšířen při opravě na místě a odtah i o případy živelní události a vandalismus. V programu EXCLUSIVE PLUS je navíc i vyproštění vozidla ze sněhu.

 

 

 

 

Odtah a vyproštění  v rámci ČR po nehodě BEZ LIMITU

Klienti s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka, získávají po dopravní nehodě odtah a vyproštění vozidla v rámci Allrisk ASSISTANCE kamkoli po ČR bez ohledu na vzdálenost a výši limitu.

 

 

 

 

Odtah v okruhu až 1 000 km v limitu pro zahraničí

Špičková asistenční služba Allrisk ASSISTANCE se o vás a vaše vozidlo samozřejmě postará i v zahraničí! S programem asistenčních služeb EXCLUSIVE PLUS, sjednaným povinným ručením, havarijním pojištěním a aktivovaným tarifem Allrisk nálepka vám pojišťovna uhradí náklady na vyproštění a odtah až do výše 32 000 Kč, což zhruba vychází až na 1 000 km.

 

 

 

Klientská nonstop linka

Asistenční služba je vám 24 hodin denně a 365 dní v roce připravena poskytnout profesionální informace a pomoci v jakékoli problémové situaci na telefonním čísle +420 730 300 300

 

 

 

 

 

 

Pojištění právní asistence

Situací, kdy by se každému z nás hodila pomoc právního znalce, je v souvislosti s provozem motorového vozidla spousta. Připravili jsme pro vás balíček administrativně právních asistenčních služeb, jehož účelem je poskytovat pomoc a ochranu motoristům při drobných i závažných problémech právního nebo úředního charakteru.

 

 

 

 

 

Technická asistence v případě chyby řidiče

Zabouchli jste si klíče v autě? Natankovali jste špatné palivo? Nebo jste zapomněli zhasnout světlomety a vybila se vám autobaterie? Allrisk ASSISTANCE se o vás postará, ať jste v jakémkoliv koutu České republiky.

 

 

 

 

 

Spojení produktů klíčových pojišťoven

Za přispění nejmodernějších systémů je sjednání těchto produktů jednoduché, rychlé a jedinečné ve sjednocení plateb za jednotlivé produkty různých pojišťoven. To znamená, že můžete mít povinné ručení od jedné pojišťovny, havarijní pojištění a další připojištění od jiných pojišťoven, a přesto vše máte na jednom vyúčtování, dle vámi předem dohodnutých podmínek. Máme pro vás pojištění, které je ušité na míru každému klientovi.

 

 

 

 

Asistence při likvidaci pojistných událostí

Centrum likvidace pojistných událostí Allrisk pomáhá klientům v řešení nepříjemných a někdy i složitých životních situací. Všichni klienti jedinečného autopojištění Allrisk získávají automaticky odbornou asistenci při likvidaci pojistné události ZDARMA.

 

Pro více informací kontaktujte svého makléře.

Elektronický archiv smluv

Stáhnout aplikaci ZDARMA

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

7.5.2021

Prodáváte nebo kupujete auto? Nezapomeňte na přepis vozidla!

Prodej nebo koupě vozidla s sebou nese nejenom radost z nového přírůstku, ale i další povinnosti, např. přepis vozidla na nového majitele. Víte, jak na to?

číst více...

30.4.2021

Proč je dobré znát šířku svého vozu?

Většina řidičů nemá ani ponětí o tom, jak je jeho vozidlo široké. To však může být nebezpečné v případě jízdy v zúženém jízdním pruhu. Proč?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...