Magazín 2018


Představujeme vám nový Allrisk Magazín 2018!

Vážení čtenáři,

v roce 2018 slaví Allrisk 15. výročí založení společnosti a další jubileum má i tento klientský magazín, protože čtete již jeho 10. ročník.

Najděte si čas na přečtení celého magazínu, protože jsme pro vás připravili opět několik novinek, akcí a zajímavých rozhovorů. Pojďme si společně projít několik následujících témat, na co se můžete těšit.

Hned v úvodu vám členové představenstva, pan Jiří Toman a Ing. Ondřej Polák, shrnou změny, které se odehrály, a představí hlavní novinky pro rok 2018 (4).

Na rozhovor u šálku kávy jsme pozvali obchodního ředitele Allrisku, pana Ivana Maršálka, který nám poodhalil něco ze svého soukromí a prozradil, proč se Allrisku již 15 let daří a je neustále rostoucí společností (6). 

I letos jsme pro všechny klienty s jedinečným autopojištěním Allrisk připravili dárek, kterým je pojištění zničení disků zdarma (14).

Na podzim 2018 se v Brně otevře zrekonstruovaný Palác Jalta se známou obchodní pasáží a restaurací. Přečtěte si historii funkcionalistické budovy a odpovědi na pár otázek s novým majitelem nemovitosti (16).

Vy ještě stále nemáte pojištění právní ochrany – Rodinný právník? Přečtěte si příběhy našich klientů, kdy jim Rodinný právník velmi pomohl (18). Zapojte se do soutěže na konci magazínu. K jubilejnímu 15. výročí Allrisku má možnost patnáct z vás vyhrát pojištění právní ochrany – Rodinný právník na rok zdarma.

Další novinkou pro rok 2018 je produkt Allrisk EFFECTIVE ENERGY. Patří mezi špičkové služby programu EFFECTIVE, které už využívá řada z vás. Zajímá vás tato novinka? Pak si nalistujte stranu (22).

Každoročně máme od vás pozitivní zpětnou vazbu na rozhovory se zajímavými klienty, proto jsme si v letošním výročním magazínu popovídali hned se dvěma klienty s nevšedními koníčky. První rozhovor vás zavede do světa kouzel, iluzí a triků Roberta Foxe, který nám řekl, že magie je ve své podstatě jen velká zábava (24).

K 15. výročí jsme pro všechny naše klienty připravili poukaz v hodnotě 300 Kč, který mohou využít na naše jedinečné produkty. Zajímá vás, jak poukaz získat? Pak si přečtěte informace na straně (30).

Ve slibovaném druhém rozhovoru vás vezme pan Pavel Roubal na velké dobrodružství, kdy se sám s maličkou jachtou snaží zdolat všechny nástrahy Atlantického oceánu v extrémním závodu (32).

Obě zmiňovaná jubilea se promítají i do exkluzivních dárků v naší soutěži, která potěší všechny nadšence křížovek a osmisměrek. Letos odměníme hned 25 vylosovaných výherců a navíc jeden z vás může vyhrát legendární americký sporťák Ford Mustang GT 5.0 V8 na víkend zdarma (40).

Přejeme vám hodně zábavy a pohody při čtení magazínu.

Nové vozy v produktu Allrisk CAR EFFECTIVE za špičkové ceny

Mám zájem

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

14.11.2018

Připravte své auto na zimu

I když to posledních několik týdnů nevypadá a padají teplotní rekordy, zima se pomalu blíží. Řidiči se musejí nachystat na

číst více...

8.11.2018

Nemocenská dovolená bude placená již od 1. dne nemoci

října 2018 byla poslanci schválena novela zákoníku práce, na základě které bude nemocenská nově vyplácena od prvního dne nemoci. Jak

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...