Klientská centra Allrisk


Klientská centra Allrisk vznikají nejenom na základě těch nejhodnotnějších potřeb našich klientů, ale také našich pracovníků. Připravujeme nanejvýš příjemné prostory, aby se u nás všichni cítili pohodlně, a využíváme potenciál pro efektivní pracovní prostředí a místo ke vzájemnému setkávání.

Strategická síť

Strategicky rozvrženou síť Klientských center a Obchodních kanceláří společnosti Allrisk najdete po celé České i Slovenské republice. Šestnáct let zkušeností a každodenní spolupráce s klienty, nám neustále ukazuje cesty ke zdokonalování a rozšiřování příjemných míst ke společnému shledávání.

 

Ideální místo

Zakládáme si na reprezentativních prostorách, moderním a vzdušném designu, pohodlí a komfortu pro naše klienty i pracovníky. Každé naše Klientské centrum je umístěno na dobře přístupném místě. Téměř vždy se nachází v přízemí budovy se správně zvoleným označením, které dodržuje firemní identitu a eliminuje vizuální smog.

 

Nově otevřená Klientská centra

V roce 2020 jsme pro vás otevřeli čtyři nová Klientská centra v České republice, a to v Českých Budějovicích, Valašském Meziříčí, Karlových Varech a Náměšti nad Oslavou. Klientská centra Allrisk zajišťují komplexní služby v rámci Divizí Pojištění, Realitních a Finančních služeb, Klientského servisu, Pojištění právní ochrany a programu EFFECTIVE.

 

Nejde jen o vzhled

Nedílnou součástí vzhledu a mobiliáře jsou naše profesionální služby. Vaši návštěvu podtrhnou odborné znalosti, komplexní informace, ale také potvrzené zkušenosti našich pracovníků. Posledním dílkem, který dotváří ten nejvyšší komfort našich Klientských center, je perfektní servis. V každém Klientském centru Allrisk najdete reprezentativní recepci, příjemnou klientskou zónu, diskrétně oddělenou zasedací místnost a moderně zařízenou občerstvovací část, díky které si u nás můžete dopřát osvěžující sklenici vody s citrónem, lahodnou kávu nebo originální bylinný čaj Allrisk ze speciálně namíchané bylinné směsi, který jinde nedostanete. Všechny naše kanceláře jsou promyšlené do posledního detailu a díky jejich světlému a čistému prostředí poskytují pocit jistoty a bezpečí.

Přesvědčte se sami a navštivte nás!

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

1.3.2021

Výměna řidičského průkazu

Letos čeká výměnu řidičských průkazů téměř 341 tisíc motoristů, což je dvakrát méně, než minulý rok. Může za to nová

číst více...

25.2.2021

Telefon v ruce během řízení vozidla? Určitě ne!

Mobilní telefony jsou sice nezbytnou součástí našich životů, ale řízení vozidla a telefonování nejde dohromady. Ohrožujete tím nejenom sebe, ale i ostatní účastníky provozu.

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...