Již potřetí to nejlepší ocenění pro Allrisk!


Jménem vedení společnosti děkujeme všem zaměstnancům, obchodníkům a manažerům za již třetí obhajobu v řadě nejvyššího ocenění, které potvrzuje stabilitu naší společnosti!

Certifikát potvrzuje spolehlivost, důvěryhodnost a minimální rizikovost spolupráce s naší společností. Pro naše obchodní partnery i klienty to znamená atraktivní prověřenou společnost nejvyšších kvalit se stabilním finančním zdravím. Přísná kritéria hodnocení zaručují exkluzivitu naší společnosti a potvrzují silnou pozici značky na trhu.

Na certifikát s hodnocením AAA dosáhne pouze úzké procento ekonomických subjektů působících v České republice. Toto skóringové ocenění obsahuje i pravděpodobnost úpadku společnosti v následujících 12 měsících a právě tato 3 Áčka jsou ukazatelem minimálního rizika. Pravděpodobnost krachu či úpadku společnosti je menší než 0,07 %!

V této nelehké době se situace ve firmách a na trhu mění každým okamžikem. Podnikatelské prostředí je rizikovější, roste počet opožděných či dokonce nesplacených faktur, stejně tak roste počet krachujících firem, zvyšuje se nezaměstnanost, ekonomika se propadá. Proto je nyní nanejvýš důležité zvažovat, jaká společnost se vaší rodině či firmě stará o finanční a pojistné produkty. Svým klientům a spolupracovníkům jdeme příkladem a toto opakované ocenění je toho důkazem.

Jsme hrdí na to, že jsme jako jediná ryze česká finančně poradenská společnost v České republice obdrželi toto nejvyšší hodnocení již třetí rok po sobě.

Hodnocení CZECH Stability Award AAA vyjadřuje současný stav a finanční situaci včetně predikce budoucího rizika, a zároveň poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu celé firmy. Nejvyšší ocenění AAA je udělováno na základě silného a nezávislého ratingu firem, jehož historie sahá až do roku 1908. Hodnocení a ocenění společnosti je díky mezinárodnímu přesahu vhodnou volbou pro firmy, které mají obchodní partnery nejen v České republice, ale i Evropě.

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

27.9.2020

Proč je důležité nosit reflexní prvky

Ranní mlhy jsou tu a s nimi přichází i riziko špatné viditelnosti. Přitom obyčejný reflexní prvek může chodci zachránit i život!

číst více...

20.9.2020

Asistenční systémy ve vozidlech – v dnešní době téměř standard

Velké množství asistenčních systémů, které se starají o různé zájmové oblasti jak automobilu, tak samotného provozu. Znáte je všechny?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...