Již potřetí to nejlepší ocenění pro Allrisk!


Děkujeme, že jsme díky vám získali top ocenění, které zvyšuje prestiž naší společnosti, a to již třetí rok za sebou!

Nejvyšší ocenění AAA je udělováno na základě silného a nezávislého ratingu firem, jehož historie sahá až do roku 1908. Hodnocení a ocenění společnosti je díky mezinárodnímu přesahu vhodnou volbou pro firmy, které mají obchodní partnery nejen v České republice, ale i v celé Evropě.

Toto ocenění mohou získat pouze společnosti, které hospodaří se ziskem.

Ocenění se vydává ve třech stupních: A, AA, AAA. Certifikát potvrzuje, že jeho držitelé přínosně nakládají se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní výrobky či služby. Ty nejpřísnější kritéria nezávislého ratingu zaručují exkluzivitu společností, které mohou takové ocenění získat a tím tak potvrdit svou silnou pozici na trhu.

Na certifikát s hodnocením A, AA či AAA dosáhne pouze úzké procento ekonomických subjektů působících v České republice.

Proč je pro nás nejvyšší ocenění AAA vhodné?

  • Ocenění mohou získat pouze společnosti, které splňují uvedené podmínky certifikace a další ekonomická kritéria.
  • Možnost využívání certifikátů a marketingových materiálů při komunikaci s partnery, zákazníky, klienty i vlastními zaměstnanci.
  • Denně generované aktivní logo potvrzuje aktuální plnění podmínek certifikace, a tak i naši transparentnost a spolehlivost

 

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

29.5.2020

Strašák jménem mikrospánek

Většina z nás tento pojem zná. Co to ale znamená, co tomu předchází a jak se mu vyvarovat?

číst více...

22.5.2020

Připravte se na barevnou změnu, a to ze zelené na bílou!

Od 1. července čeká české řidiče změna v podobě nové barvy „zelené karty“, která prokazuje řidičovo zaplacené povinné ručení. Jak přesně změna proběhne?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...