Jaké výhody přináší nalepení nálepky Allrisk?


Za vylepenou nálepku Allrisk získáte zásadní zvýšení asistenčních limitů a ještě něco navíc. Aktivujte si nálepku i vy a buďte připraveni na všechny možné situace.

Nálepku Allrisk si poctivě na svá vozidla lepíte již řadu let a nyní jsme se rozhodli vás za to odměnit. Nálepka s telefonním číslem na asistenční linku je dnes nezbytnou součástí výbavy všech vozů. Poslouží vám nejen jako rychlá pomoc v kritické situaci, abyste nemuseli složitě vy nebo kdokoli z okolí hledat, kam zavolat o pomoc, ale také jako preventivní ochranná známka vašeho pojištění.


Co přesně je potřeba udělat:

  1. Umístěte nálepku Allrisk zezadu na vaše vozidlo, jak je uvedeno v návodu na obrázku. Vylepenou nálepku vyfoťte, na fotce musí být vidět i RZ vašeho vozu. Tuto fotku zašlete na e-mail: nalepka@allrisk.cz a do předmětu e-mailu uveďte pouze konkrétní RZ tohoto vozidla (tzn. písmena a číslice, např. 7B36310).
  2. Do pěti pracovních dnů vám zdarma zaktivujeme tento nový asistenční program a potvrzení o aktivaci vám zašleme formou SMS.
  3. Nálepka musí být na vašem vozidle nalepena trvale. V případě, že nebude nálepka na vašem voze při využití asistencí, pracovník odtahu nebo dalších přivolaných asistenčních služeb vám tento zvýšený limit neuzná.
  4. V případě, že budete potřebovat nálepku novou, můžete si ji vyzvednout v našich kancelářích, u správce vaší smlouvy nebo nám napište na adresu nalepka@allrisk.cz a my vám ji zdarma zašleme.

Pozn.: Pokud jste v poslední době měnili své mobilní číslo a neinformovali jste nás o této změně nebo víte, že nemáme váš aktuální telefon, napište nám jej na e-mail: obchod@allrisk.cz.

V případě nehody nebo jiné problematické situace kontaktujte vždy naše call centrum ALLRISK ASSISTANCE, které je tu pro vás 24 hodin denně, 365 dnů v roce na telefonním čísle +420 730 300 300. Naši operátoři vám zajistí potřebnou pomoc a poradí, jak správně postupovat. Následně vám pracovníci likvidace pojistných událostí poskytnou potřebný servis.

Přehled všech výhod jedinečného Autopojištění Allrisk

 

Pojištění zničení disků špatnou vozovkou nebo nehodou ZDARMA

Všichni klienti jedinečného autopojištění Allrisk se sjednaným produktem povinného ručení získávají již v základním asistenčním programu ZDARMA produkt pojištění zničení disků při nehodě nebo špatným stavem vozovky.

 

 

Pojištění při střetu se zvěří BEZ SPOLUÚČASTI

Všichni klienti jedinečného autopojištění Allrisk se sjednaným produktem povinného ručení získávají již v základním asistenčním programu ZDARMA produkt pojištění vozidla při střetu se zvěří. Všichni klienti s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka mají toto pojištění zcela bez spoluúčasti.

 

 

Náhradní vozidlo pro poškozeného i viníka dopravní nehody ZDARMA

V případě, že vaše vozidlo nebude po nehodě pojízdné, Allrisk ASSISTANCE vám zajistí náhradní vozidlo i v případě zavinění dopravní nehody až na 17 dnů ZDARMA. Podmínkou je mít u Allrisku platné povinné ručení, havarijní pojištění, sjednanou technickou asistenci EXCLUSIVE PLUS a aktivovaný tarif Allrisk nálepka.

Pojištění při poškození měkkých částí vozidla ZDARMA

Všichni klienti jedinečného autopojištění Allrisk se sjednaným produktem povinného ručení získávají již v základním asistenčním programu ZDARMA produkt pojištění poškození měkkých částí vozidla zvířetem. Všichni klienti s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka mají toto pojištění zcela bez spoluúčasti.

 

 

Pneupojištění ZDARMA

Klienti s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka, (který klientům aktivujeme naprosto ZDARMA) získávají pojištění pneumatik proti defektu nebo proražení ZDARMA.

 

 

Odtah po ČR BEZ OMEZENÍ

Klienti s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka, (který klientům aktivujeme naprosto ZDARMA) získávají odtah vozidla po nehodě v rámci Allrisk ASSISTANCE kamkoliv po ČR bez ohledu na vzdálenost a výši limitu.

 

 

Asistenční služby na živel a vandalismus v základním programu

U vozidel s vylepenou nálepkou Allrisk je program EXCLUSIVE rozšířen při opravě na místě a odtah i o případy živelní události a vandalismus. V

 

 

EXCLUSIVE PLUS: odtah v okruhu až 1 000 km v limitu i pro zahraničí

Špičková asistenční služba Allrisk ASSISTANCE se o vás a vaše vozidlo samozřejmě postará i v zahraničí! S programem asistenčních služeb EXCLUSIVE PLUS, sjednaným povinným ručením, havarijním pojištěním a aktivovaným tarifem Allrisk nálepka vám pojišťovna uhradí náklady na vyproštění a odtah až do výše 32 000 Kč, což zhruba vychází až na 1 000 km.

Technická asistence automaticky pro jakýkoliv PŘÍVĚS

U jedinečného autopojištění Allrisk mají všechna osobní nebo užitková vozidla do 3,5t s aktivovaným tarifem Allrisk nálepka automaticky pojištěnou technickou asistenci na jakýkoliv přívěs (bez omezení hmotnosti), který v době události tvoří s pojištěným tažným vozidlem jednu jízdní soupravu. Celkový limit plnění technické asistence na jednu událost je limit sjednaný pro tažné vozidlo.

 

Pozn.: zkontrolujte si, zda máte aktivovaný tarif Allrisk nálepka na stránce www.mujallrisk.cz. V případě zájmu o novu nálepku kontaktujte svého makléře nebo napište na nalepka@allrisk.cz a my vám ji bezplatně zašleme.

*Přesný rozsah asistenčních služeb jste obdrželi při sepsání smlouvy nebo je vždy najdete na klientském portále www.mujallrisk.cz.

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

11.6.2021

Na co si dát pozor při řízení za tmy?

Jízda a řízení za tmy může být pro někoho nepříjemná z důvodu menší viditelnosti. Na co si dát pozor a čemu věnovat největší pozornost za této situace?

číst více...

4.6.2021

Jaké výhody přináší nalepení nálepky Allrisk?

Za vylepenou nálepku Allrisk získáte zásadní zvýšení asistenčních limitů a ještě něco navíc. Aktivujte si nálepku i vy a buďte připraveni na všechny možné situace.

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...