I zimní sporty s sebou nesou různá rizika


Myslete na své zdraví i při zimních radovánkách!

Lyžování, snowboarding, bruslení či sáňkování. To je jen zlomek aktivit, kterých se můžeme v zimním období účastnit. Bohužel i tahle radost nám může přinést nemalé zranění či poranění a tak je potřeba myslet i na tuhle variantu.

Velice užitečné je dodržovat základní pravidla: 

  • zkontrolovat si vybavení před odjezdem na hory a provést údržbu,
  • nikdy nevyjíždět na svah bez přilby, případně bez chrániče páteře,
  • nepřeceňovat své síly a chovat se ohleduplně k ostatním,
  • nepijte alkohol – v případě požití alkoholu může pojišťovna výrazně krátit plnění.

Při lyžování hraje velkou roli kvalita sněhu. Umělý sníh, který je v mrazech ledovatější a rychlejší, je tak více nebezpečný, než sníh přírodní.

Češi jezdí všeobecně rádi na hory a v posledních letech stále častěji do zahraničí. V tomto případě však nesmíme zapomenout na to, že v cizině jsou terény náročnější a to i za předpokladu, že jsou sjezdovky upravené.

Zejména pak v případě kolize na sjezdovce v zahraničí, kdy způsobíme újmu na zdraví cizinci, se mohou výdaje výrazně prodražit. Částky často šplhají až do miliónů korun.

Proto se vyplatí sjednat si před odjezdem na hory nové bezlimitní Cestovní pojištění Allrisk EXCELENT, které vám nabízí jak pojištění pro jednotlivce, tak zvýhodněný tarif RODINA za skvělou cenu.

Neváhejte a kontaktujte naše makléře.

Zdroje: allrisk.cz, pixabay.com, aktualne.cz, mesec.cz

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

19.1.2021

Klientská centra Allrisk

Klientská centra Allrisk vznikají nejenom na základě těch nejhodnotnějších potřeb našich klientů, ale také našich pracovníků. Připravujeme nanejvýš příjemné prostory, aby se u nás všichni cítili pohodlně, a využíváme potenciál pro efektivní pracovní prostředí a místo ke vzájemnému setkávání.

číst více...

11.1.2021

Novinky 2021 jedinečného autopojištění Allrisk

Každý rok přinášíme našim klientům něco navíc! Seznamte se s novinkou pro letošní rok a využijte všechny výhody jedinečného autopojištění Allrisk!

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...