Držitelé karet Mastercard platí pomocí Apple Pay


Jste majitelem některého ze zařízení Apple? Pak můžete využívat jedinečnou službu Apple Pay!

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilních telefonů Apple, mají možnost od 19. 2. 2019 platit pomocí jedinečné služby Apple Pay. K dispozici je držitelům karet vydaných bankami Air Bank, J&T Banka, Komerční banka, mBank, MONETA Money Bank a společnostmi Edenred a Twisto.

Abyste mohli využívat služby Apple Pay, je třeba přidat danou platební kartu výše jmenovaných bank a společností v aplikaci Wallet. Služba se dá používat i pomocí hodinek Apple Watch, avšak pro každé své zařízení musí mít uživatel další kartu. Například když budete chtít tuto službu používat přes svá tři zařízení, musíte mít tři karty. Platit můžete ve všech prodejnách a provozovnách, kde přijímají bezkontaktní plarební karty.

 

K placení lze použít tyto zařízení: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS Max, iPhone XS a iPhone XR, všechny modely Apple Watch a je nutné mít instalovaný aktuální software.

Klíčové pro Apple Pay jsou bezpečnost a ochrana soukromí. Služba Mastercard Digital Enablement Service (MDES) používá nejpokročilejší platební technologie – EMV, tokenizaci a kryptografii – k zajištění integrity informací o držitelích karet. Při použití platebních karet s Apple Pay se jejich čísla nikde neukládají, místo toho je přiřazen jedinečný číselný kód, který je šifrovaný a bezpečně uložený na používaném mobilním zařízení držitele karty.

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

13.5.2019

Potřebujete se odhlásit z platby zdravotního pojištění. Víte jak?

Měníte pojišťovnu nebo se stěhujete do zahraničí a potřebujete se odhlásit z plateb zdravotního pojištění? Poradíme vám, jak na to!

číst více...

6.5.2019

Sport nejsou jen vítězství nebo radost z pohybu. Bohužel k němu patří třeba i zranění. Ale napadlo vás někdy, jaký sport je vlastně nejnebezpečnější?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...