Domafin – unikátní aplikace je na Facebooku!


Sociální sítě se staly nedílnou součástí našich životů a jsou velkým hráčem v mezilidské komunikaci a online marketingu. Dejte nám svůj like na Facebooku a sledujte jedinečnosti a výjimečnosti aplikace Domafin i vy.

Naše přítomnost na sociálních sítích je důležitá, a to nejenom z důvodu dlouhodobě budující image značky, ale především kvůli povědomí klientů o naší společnosti, službách a produktech.

Jedním z našich dalších jedinečných produktů je aplikace Domafin, díky které se už nebudete muset probírat hromadou papírů a budete tak mít všechny své dokumenty přehledně seřazené a vždy po ruce.

Sledujte naši stránku Domafin na Facebooku, kde se dozvíte nejenom o jedinečnostech, intuitivním ovládání a bezpečnosti této unikátní aplikace.

Elektronický archiv smluv

Stáhnout aplikaci ZDARMA

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

7.5.2021

Prodáváte nebo kupujete auto? Nezapomeňte na přepis vozidla!

Prodej nebo koupě vozidla s sebou nese nejenom radost z nového přírůstku, ale i další povinnosti, např. přepis vozidla na nového majitele. Víte, jak na to?

číst více...

30.4.2021

Proč je dobré znát šířku svého vozu?

Většina řidičů nemá ani ponětí o tom, jak je jeho vozidlo široké. To však může být nebezpečné v případě jízdy v zúženém jízdním pruhu. Proč?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...