Další důvody


Naší hlavní prioritou je vždy spokojenost klienta a dlouhodobá spolupráce.

Přesto nabízíme hned 11 důvodů, proč spolupracovat právě s námi:

První důvod – Všechna rizika pod kontrolou

V Allrisku budete mít Všechna rizika pod kontrolou (motto společnosti). Klientům nabízíme všechny druhy a varianty pojištění, komplexní finanční a investiční poradenství, realitní služby, pojištění právní ochrany a špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni. A to vše na jednom místě, pod jednou střechou, s jedním – vašim osobním – makléřem.

slogan

Druhý důvod – dlouholeté zkušenosti

Allrisk, a.s. je česká, stabilní, makléřská společnost se sídlem v Brně, fungující od roku 2003. Za 16 let na trhu si Allrisk vybudoval pověst kvalitního a spolehlivého partnera u více než 124 075 našich klientů.

Třetí důvod – dostupnost

Síť klientských center a obchodních kanceláří, kterých je 34 po celé České republice, se nám daří úspěšně rozšiřovat. Nemáte čas stavit se k nám na pobočku? Stačí nám zavolat a naši makléři si s vámi dohodnou schůzku u vás doma.

Čtvrtý důvod – odborné znalosti

Profesionální přístup a vysoká kvalita odborných znalostí je vizitkou našich zaměstnanců a pracovníků obchodní sítě. To vše díky jejich průběžnému vzdělávání, profesnímu růstu, i výběrem silných obchodních partnerů.

Pátý důvod – o krok napřed

Neustálým zdokonalováním v oblasti komunikace s klienty a rozšiřováním nabídky jedinečných produktů a služeb jsme neustále o krok před konkurencí. Seznamte se s výhodami, které nabízí naše špičkové a variabilní produkty:

  • Jedinečné autopojištění Allrisk
  • Revoluční Majetkové pojištění Allrisk
  • Unikátní pojištění právní ochrany – Rodinný právník
  • Bezkonkurenční roční karta na Cestovní pojištění Allrisk
  • Speciální Allrisk Rybářské pojištění

Šestý důvod – Allrisk ASSISTANCE

Pro naše produkty máme nadstandardní asistenční službu Allrisk ASSISTANCE, která je vám 24 hodin denně a 365 dní v roce připravena poskytnout profesionální informace a pomoci vám v jakékoliv problémové situaci. Taktéž naši likvidátoři pojistných událostí vám následně poskytnou potřebný servis.

Focus_nahradni_vozidloSedmý důvod – náhradní vozidlo ZDARMA

V případě zaviněné dopravní nehody vám poskytneme jako jediná makléřská společnost na trhu náhradní vozidlo na 5 dní ZDARMA. Vztahuje se to i na živelní událost nebo krádež. Reálná úspora při využití tohoto produktu po zvýšení limitu ze 3 na 5 dní je v průměru 6 000 Kč. Pro poškozeného po dopravní nehodě zajistíme náhradní vozidlo po nezbytnou dobu opravy a navíc nejsou účtovány pevné náklady.

Osmý důvod – investice s garantovaným výnosem

Z nepřeberného množství různých typů a druhů investic, které umíme klientovi porovnat, doporučit a vybrat přesně dle jeho potřeb, nabízíme i investice s garantovaným výnosem přes 6 % p.a.

Devátý důvod – hypotéky a jejich refinancování

Díky spolupráci s drtivou většinou všech bank na českém trhu jsme schopni našim klientům zajistit porovnání úrokových sazeb a poplatků a doporučit nejvýhodnější hypotéku nebo její refinancování.

Desátý důvod – služby realitní kanceláře

Hledáte nebo prodáváte dům, byt, pozemek nebo komerční nemovitost? Naši profesionální realitní makléři vám zajistí špičkový servis na té nejvyšší úrovni, aby vámlogo_car_effective ušetřili čas, nervy a pomohli vám vyvarovat se případných chyb v právních úkonech.

Jedenáctý důvod – program EFFECTIVE

Základní myšlenkou programu Allrisk EFFECTIVE je přinést našim klientům produkty, které jim budou okamžitě šetřit peníze v domácím rozpočtu, ale také budou přinášet finanční prostředky v budoucnu. Zajímá vás program Allrisk EFFECTIVE? Zeptejte se našich makléřů, rádi vám zodpoví všechny vaše dotazy.

Aktuality

19.1.2021

Klientská centra Allrisk

Klientská centra Allrisk vznikají nejenom na základě těch nejhodnotnějších potřeb našich klientů, ale také našich pracovníků. Připravujeme nanejvýš příjemné prostory, aby se u nás všichni cítili pohodlně, a využíváme potenciál pro efektivní pracovní prostředí a místo ke vzájemnému setkávání.

číst více...

11.1.2021

Novinky 2021 jedinečného autopojištění Allrisk

Každý rok přinášíme našim klientům něco navíc! Seznamte se s novinkou pro letošní rok a využijte všechny výhody jedinečného autopojištění Allrisk!

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...