Další důvody


Naší hlavní prioritou je vždy spokojenost klienta a dlouhodobá spolupráce.

Přesto nabízíme hned 11 důvodů, proč spolupracovat právě s námi:

První důvod – Všechna rizika pod kontrolou

V Allrisku budete mít Všechna rizika pod kontrolou (motto společnosti). Klientům nabízíme všechny druhy a varianty pojištění, komplexní finanční a investiční poradenství, realitní služby, pojištění právní ochrany a špičkový klientský servis na té nejvyšší úrovni. A to vše na jednom místě, pod jednou střechou, s jedním – vašim osobním – makléřem.

slogan

Druhý důvod – dlouholeté zkušenosti

Allrisk, a.s. je česká, stabilní, makléřská společnost se sídlem v Brně, fungující od roku 2003. Za 16 let na trhu si Allrisk vybudoval pověst kvalitního a spolehlivého partnera u více než 124 075 našich klientů.

Třetí důvod – dostupnost

Síť klientských center a obchodních kanceláří, kterých je 34 po celé České republice, se nám daří úspěšně rozšiřovat. Nemáte čas stavit se k nám na pobočku? Stačí nám zavolat a naši makléři si s vámi dohodnou schůzku u vás doma.

Čtvrtý důvod – odborné znalosti

Profesionální přístup a vysoká kvalita odborných znalostí je vizitkou našich zaměstnanců a pracovníků obchodní sítě. To vše díky jejich průběžnému vzdělávání, profesnímu růstu, i výběrem silných obchodních partnerů.

Pátý důvod – o krok napřed

Neustálým zdokonalováním v oblasti komunikace s klienty a rozšiřováním nabídky jedinečných produktů a služeb jsme neustále o krok před konkurencí. Seznamte se s výhodami, které nabízí naše špičkové a variabilní produkty:

  • Jedinečné autopojištění Allrisk
  • Revoluční Majetkové pojištění Allrisk
  • Unikátní pojištění právní ochrany – Rodinný právník
  • Bezkonkurenční roční karta na Cestovní pojištění Allrisk
  • Speciální Allrisk Rybářské pojištění

Šestý důvod – Allrisk ASSISTANCE

Pro naše produkty máme nadstandardní asistenční službu Allrisk ASSISTANCE, která je vám 24 hodin denně a 365 dní v roce připravena poskytnout profesionální informace a pomoci vám v jakékoliv problémové situaci. Taktéž naši likvidátoři pojistných událostí vám následně poskytnou potřebný servis.

Focus_nahradni_vozidloSedmý důvod – náhradní vozidlo ZDARMA

V případě zaviněné dopravní nehody vám poskytneme jako jediná makléřská společnost na trhu náhradní vozidlo na 5 dní ZDARMA. Vztahuje se to i na živelní událost nebo krádež. Reálná úspora při využití tohoto produktu po zvýšení limitu ze 3 na 5 dní je v průměru 6 000 Kč. Pro poškozeného po dopravní nehodě zajistíme náhradní vozidlo po nezbytnou dobu opravy a navíc nejsou účtovány pevné náklady.

Osmý důvod – investice s garantovaným výnosem

Z nepřeberného množství různých typů a druhů investic, které umíme klientovi porovnat, doporučit a vybrat přesně dle jeho potřeb, nabízíme i investice s garantovaným výnosem přes 6 % p.a.

Devátý důvod – hypotéky a jejich refinancování

Díky spolupráci s drtivou většinou všech bank na českém trhu jsme schopni našim klientům zajistit porovnání úrokových sazeb a poplatků a doporučit nejvýhodnější hypotéku nebo její refinancování.

Desátý důvod – služby realitní kanceláře

Hledáte nebo prodáváte dům, byt, pozemek nebo komerční nemovitost? Naši profesionální realitní makléři vám zajistí špičkový servis na té nejvyšší úrovni, aby vámlogo_car_effective ušetřili čas, nervy a pomohli vám vyvarovat se případných chyb v právních úkonech.

Jedenáctý důvod – program EFFECTIVE

Základní myšlenkou programu Allrisk EFFECTIVE je přinést našim klientům produkty, které jim budou okamžitě šetřit peníze v domácím rozpočtu, ale také budou přinášet finanční prostředky v budoucnu. Zajímá vás program Allrisk EFFECTIVE? Zeptejte se našich makléřů, rádi vám zodpoví všechny vaše dotazy.

Nová revoluční aplikace Domafin

Zjistit více

Aktuality

26.11.2021

Životní a úrazová pojištění Allrisk

Životní pojištění by mělo být základním pilířem v pojištění každého z nás. Zabezpečená budoucnost, či jistota jsou v našem životě tím nejdůležitějším. Víte, jaké jsou možnosti životního a úrazového pojištění?

číst více...

12.11.2021

Kdy a jak používat mlhovky?

„Raději si zapnu mlhovky, kdyby náhodou…“ Tak přesně takhle by to fungovat nemělo. Kvůli špatnému používání mlhových světel velice často

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...