Blíží se topná sezóna. Jak nejlépe ušetřit?


S příchodem prvních podzimních dnů se pojí také topná sezóna. Víte, kde a jak nejlépe ušetřit?

Každá koruna se počítá, a abyste se při ročním vyúčtování neplácli moc přes kapsu, doporučujeme před začátkem topné sezony udělat pár opatření, díky kterým můžete výrazně ušetřit.

Hliníkové fólie jsou velice účinné

Zdá se vám, že topíte stále více, ale v domácnosti máte stále chladno? Jednou z příčin ztráty tepla může být nasávání tepla do zdí za topením. Abychom předešli tomuto jevu, je dobré si pořídit hliníkové folie a nainstalovat je za topné těleso. Folie dokáže odrazit tepelné proudění do místnosti a zabránit tak jeho pohlcování.

Každoroční odvzdušnění topení

Spustili jste topení, ale to je pořád studené, ať děláte, co děláte? Pravděpodobně v něm bude vzduch, který je potřeba dát pryč. Stačí si vzít odvzdušňovací klíče, otočit ventilkem, nechat vyfouknout přebytečný vzduch z topení a je po problému.

Kvalitní těsnění dělá divy

Staré, nekvalitní nebo žádné těsnění u oken, balkonových nebo vstupních dveří vám může propouštět více tepla, než si myslíte. Zkontrolujte si, zda máte vše správně utěsněno. Pokud ne, určitě doporučujeme těsnění pořídit a nainstalovat všude tam, kde je ho zapotřebí.

Allrisk EFFECTIVE ENERGY

Svěřte nám optimalizaci ceny elektřiny a plynu a získejte 600 Kč každý rok do vašeho bonusového programu.

U nás získáte:

  • Vždy výhodnější ceny, které lze v dané době získat.
  • Jednoduchou a srozumitelnou smlouvu.
  • Pravidelnou optimalizaci nejlepší ceny bez starostí.
  • Jistotu stabilní společnosti s certifikátem AAA.
  • Každoroční bonus, který dostáváte po celou dobu, kdy vám energie spravujeme

Získejte 600 Kč každý rok

Každý rok, kdy s námi budete šetřit náklady na energie, můžete získat za každé přípojné místo 300 Kč do vašeho bonusového programu, např.:

Pokud s námi řešíte elektřinu a plyn, bude to 600 Kč. Tento bonus pak můžete využít jako slevu z ročního pojistného u vašeho inkasního pojištění Allrisk nebo na slevu za služby Autopůjčovny Allrisk.

Jak na to?

  1. Kontaktujte svého makléře – jeho telefonní číslo a e-mail najdete na svém vyúčtování nebo po přihlášení na klientský portál www.mujallrisk.cz.
  2. Předejte mu vyúčtování za elektřinu a plyn a on vám na oplátku předá prostřednictvím oddělení EFFECTIVE ENERGY přesně spočítanou úsporu oproti vašim stávajícím dodavatelům.
  3. Pokud vám bude úspora vyhovovat, vše zařídíme za vás.

Nebo si spočítejte svoji slevu za energie sami pomocí kalkulátoru, a to po přihlášení na klientský portál www.mujallrisk.cz.

 

 

 

 

 

Zdroje: allrisk.cz, hobbykluk.cz, krajskelisty.cz, magazin.cz, novinky.cz, pixabay.com

Nová revoluční aplikace Domafin

Zjistit více

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

22.10.2021

Střet se zvěří – jak postupovat, kdy volat policii a další tipy

Podzim je z pohledu dopravních nehod rizikovým obdobím, a to i pokud jde o střety zaviněné srážkou se zvěří. Jak se jim vyhnout a na co si dávat pozor?

číst více...

12.10.2021

Jak se tvoří záchranná ulička?

Kolony na pozemních komunikacích již nejsou nic neobvyklého, ale najít na tom stejném místě záchrannou uličku je v některých případech bohužel stále problém. Jak se správně tvoří záchranná ulička?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...