Allrisk – zaměstnavatel roku v Jihomoravském kraji se stříbrným oceněním


Společnost Allrisk se umístila na krásném druhém místě v rámci ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2020 pro Jihomoravský kraj. Všem děkujeme za podporu a ceníme si každého z vás!

Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Smyslem soutěže je lidem přiblížit společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech.

Protože se snažíme pořád zdokonalovat a být stále lepšími, a také proto, že chceme ukázat nejenom našim klientům sílu naší společné práce, přihlásili jsme se do této soutěže se zvědavostí a chtíčem umístit se. Naše společná píle se vyplatila a získali jsme v regionálním kole skvělé druhé místo v rámci Jihomoravského kraje v kategorii do 500 zaměstnanců!

Díky našemu výbornému umístění jsme získali tzv. benchmarking (nepřetržitý, systematický proces porovnávání a měření produktů, procesů, metod vlastní organizace s těmi, kdo byli uznáni jako vhodní pro toto měření, za účelem definovat cíle zlepšování vlastních aktivit), který je pro nás velmi cenným podkladem.

Umístění v této soutěži pro nás znamená konkrétní vyhodnocení naší společné práce a cenné informace pro rozvoj ob­lasti lidských zdrojů a vztahů bez ohledu na historii, velikost a dokonce i od­větví. Hodnocení probíhá metodikou Saratoga od mezinárodní uznávané společnosti PricewaterhouseCoopers, která nejprve porovnává firmy ve třech hlavních oblastech – HR, produktivitě a financích, a následně dalších 14 uka­zatelích, jako např. fluktuace, náklady na odměňování, charitativní činnost, nábory a jejich poměry k výnosům či zisku společnosti a další.

Tyto výsledky využijeme dvěma směry. Za prvé, a to hlavně, v komunikaci uvnitř firmy. Toto ocenění není jen ocenění HR, ale celé naší společnosti. Je to práce nás všech. Ráda bych, aby se toto poděkování dostalo ke každému z nás. Přála bych si, abychom věděli, že i když jako v každé firmě či společnosti, máme i my jisté nedostatky, tak patříme k těm s výjimeč­ným přístupem k lidem, a že se snažíme neustále zlepšovat.

A za druhé směrem ven z firmy. Jako PR k potenciálním uchazečům. Je to opravdu významné ocenění a jasný signál, že jsme stabilní, čestný a zajíma­vý zaměstnavatel.

I tohle může mít u kandidátů velký vliv na zájem o spolupráci s námi a akceptaci naší pracovní nabídky na pohovorech.

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

19.1.2021

Klientská centra Allrisk

Klientská centra Allrisk vznikají nejenom na základě těch nejhodnotnějších potřeb našich klientů, ale také našich pracovníků. Připravujeme nanejvýš příjemné prostory, aby se u nás všichni cítili pohodlně, a využíváme potenciál pro efektivní pracovní prostředí a místo ke vzájemnému setkávání.

číst více...

11.1.2021

Novinky 2021 jedinečného autopojištění Allrisk

Každý rok přinášíme našim klientům něco navíc! Seznamte se s novinkou pro letošní rok a využijte všechny výhody jedinečného autopojištění Allrisk!

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...