Allrisk v době COVID – 19


Potřebujete od nás s čímkoliv pomoci? I v této složité době se Vám snažíme vyjít vstříc.

Jak funguje a bude fungovat Allrisk po dobu vyhlášené karantény (zatím do 1. 4. 2020):

Centrála společnosti Allrisk 

Všechna oddělení na centrále naší společnosti fungují ve standardním režimu, a to včetně Centra likvidace pojistných událostí a Autopůjčovny Allrisk, kde byla zavedena zvýšená dezinfekce vozidel.

Výjimkou je přepážka a recepce, které jsou uzavřeny. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete telefonicky kontaktovat dle uvedených telefonních čísel na našich webových stránkách u centrály Allrisk.

Klientská centra a obchodní kanceláře Allrisk

Zůstávají do 1. 4. 2020 na základě vyhlášené karantény pro veřejnost uzavřená. Všichni naši obchodní zástupci jsou Vám i nadále připraveni pomáhat na dálku pomocí telefonů a e-mailů. Jednotlivé schůzky je možno uskutečnit osobně vždy po telefonické dohodě. Všechny kontakty jsou uvedeny na webových stránkách allrisk.cz v sekci Kontakty.

Allrisk ASSISTANCE

Asistenční služby jsou plně poskytovány i ve zvláštním režimu jak na straně na Call centra, tak i organizace jednotlivých asistenčních zásahů.

Děkujeme Vám všem za statečnost, pomoc a pozitivní přístup s jakým k této situaci přistupujete.

 

Tým Allrisk

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

22.11.2020

Správné používání mlhovek je jednoduché a účinné. Jak a kdy je používat?

Správné použití mlhovek vám může zachránit i život. V opačném případě řidičům znepříjemníte jízdu oslněním či je uvedete do situace, kdy si nejsou jistí vaší brzdnou reakcí. Jak mlhovky správně používat a kdy je nechat raději vypnuté?

číst více...

15.11.2020

Propadlý řidičský průkaz? Za určitých podmínek to nevadí

Propadl vám řidičský průkaz v době nouzové stavu a nestíháte si zajistit jeho výměnu z důvodu nekonečného čekání na úřadech s omezenou provozní dobou? Nezoufejte!

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...