Allrisk MAGAZÍN 2021


Představujeme vám nový Allrisk MAGAZÍN 2021! Přečtěte si novinky, zajímavosti a zahrajte si o skvělé ceny!

Vážení čtenáři,

vítáme vás v novém roce 2021 a dovolte nám představit vám náš další Allrisk MAGAZÍN 2021!

Těšit se můžete na editorial v podání manažerky marketingového oddělení, Zuzany Novotné, která vás ochotně provede celým vydáním nového MAGAZÍNU.  Členové představenstva, pánové Jiří Toman a Ing. Ondřej Polák se postarali o úvodní slovo, psané od srdce pro vás, naše klienty. Pokračujeme sdělení informace o skvělém umístění v prestižní soutěži, kterého se ujala naše HR specialistka, Ing. Andrea Kulová a rozhovorem s novým ředitele finanční divize, panem Tomášem Kruťou, který se nebojí klientům pomoci v jakékoliv situaci.

Poznáte novinky ve vzdělávání, které nabízíme našim klientů, seznámíte se s dlouhou cestu vedoucí k odborné certifikaci našich obchodníků a rodina Dvořákových vás přesvědčí o tom, že pracovat společně v jedné společnosti přináší mnoho výhod.

Objevíte naše nově otevřená Klientská centra, zjistíte, jakou jsme si pro vás připravili novinku pro letošní rok v rámci jedinečného autopojištění Allrisk a představíme vám novou aplikaci pro správu financí, včetně jejích vychytávek a doporučení.

Exkluzivní rozhovor s českým olympionikem ve skeetu a klientem Allrisku, Jakubem Tomečkem, si můžete přečíst na straně 34 a zjistíte, v čem je Allrisk výjimečný jakožto jediná ryze česká společnost a jak můžete ušetřit v oblasti energií.

Jste soutěžní a tvůrčí typ? Zapojte se do tvorby dalšího čísla Allrisk MAGAZÍNU, vyluštěte křížovky a získejte hodnotné ceny! O tom, jak se podařilo paní Neumeisterové vyhrát hlavní cenu se dočtete na straně 48.

Věříme, že vás letošní číslo Allrisk MAGAZÍNU bude opět bavit a těšíme se na vás při jeho dalším vydání!

Zdroje: allrisk.cz

Elektronický archiv smluv

Stáhnout aplikaci ZDARMA

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

7.5.2021

Prodáváte nebo kupujete auto? Nezapomeňte na přepis vozidla!

Prodej nebo koupě vozidla s sebou nese nejenom radost z nového přírůstku, ale i další povinnosti, např. přepis vozidla na nového majitele. Víte, jak na to?

číst více...

30.4.2021

Proč je dobré znát šířku svého vozu?

Většina řidičů nemá ani ponětí o tom, jak je jeho vozidlo široké. To však může být nebezpečné v případě jízdy v zúženém jízdním pruhu. Proč?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...