Allrisk Magazín 2020


Představujeme vám nový Allrisk Magazín 2020!

Vážení čtenáři,

dovolte nám představit vám další ročník našeho Allrisk Magazínu.

Jako již tradičně vás přivítá představenstvo společnosti, pokračujeme rozhovorem s novým ředitelem Divize realitních služeb, nechybí také rozhovor s naším zajímavým klientem z titulní strany nebo ohlédnutí se do historie, jak se vyvíjelo pojišťovnictví.

Nahlédnete pod pokličku některým produktům z jiného úhlu pohledu nebo se začnete těšit na revoluční aplikaci, kterou pro vás připravujeme.

Společně věříme, že se vám toto číslo Allrisk Magazínu bude líbit, jeho čtení vás bude bavit a budete se k němu opět vracet jako my k vám.

Nikola Novotná

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

10.2.2020

Zákaz předjíždění pro kamiony. Víte, kde platí?

Nekonečný boj předjíždějících kamionů na nevhodných místech a navíc při špatném počasí se snad pomalu blíží ke konci. Víte, kde všude tento zákaz platí a na jak dlouho?

číst více...

6.2.2020

Originální SPZ na vašem autě? I to můžete mít!

Chcete být originální a mít SPZ dle vlastního přání? My vám řekneme, co vše pro to musíte udělat.

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...