Allrisk Magazín 2019


Představujeme vám nový Allrisk Magazín 2019!

Vážení čtenáři,

dovolte nám představit vám další ročník našeho Allrisk magazínu.

V úvodu vás členové představenstva, pan Jiří Toman a Ing. Ondřej Polák, seznámí se změnami, které se odehrály v loňském roce a představí hlavní novinky pro rok 2019 (4).

Jak to chodí ve světě energií a jak lze šikovně skloubit pracovní život s rodinou, se dozvíte v rozhovoru s manažerem Allrisk EFFECTIVE ENERGY Jaromírem Jestřebeckým (6).

U energií ještě chvíli zůstaneme, protože i letos jsme pro vás připravili další jedinečnou výhodu, díky které získáte opět mnohem víc. My se vám postaráme o optimalizaci ceny elektřiny a plynu a vy od nás získáte 600 Kč každý rok do vašeho bonusového programu (12).

Slyšeli jste někdy o sportu s názvem kolová? Více se o tomto nevšedním koníčku dočtete na kolečku otázek s novými mistry ČR, s naším produktovým analytikem a jeho spoluhráčem (14).

Na asistenční lince jsme pro vás 24 hodin denně. Nahlédněte s námi do zákulisí call centra, kde vám naši kolegové pomáhají při řešení obtížných životních situací (20).

Aby byl vždy nejlepší poměr cena/výkon. Víte, v čem tkví jedinečnost inkasních produktů Allrisk (26)?

Chceme pro naše klienty a partnery jen to nejlepší, proto nás těší, že jsme dosáhli nejvyššího skóringového hodnocení Czech Stability Award (24).

Co je na našem produktu Allrisk EXCLUSIVE 5 jedinečného a kdy se vám bude hodit (30)?

Od prken Městského divadla přes Četnické humoresky až po dabování našich videí a video manuálů. Ano, řeč je o brněnském herci Zdeňkovi Junákovi, který přijal naše pozvání na rozhovor a poodhalil nám i několik zajímavostí ze svého soukromí (32).

Zkoušeli jste někdy investovat, nebo je to pro vás úplná španělská vesnice? Náš článek a slovníček pojmů vám pomůže (40).

Každá pomoc se počítá. Podporujeme Fond ohrožených dětí. Přečtěte si, jak můžete pomáhat i vy (43).

V závěru magazínu se opět nachází soutěž pro všechny nadšence křížovek a osmisměrek, ve které můžete vyhrát legendární americký sporťák Ford Mustang na víkend nebo luxusní fortifikované víno Lokus s ručně vyráběnými pralinkami (44).

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Kristýna Panáčková

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

15.1.2019

Dálniční známka 2019

Známka z minulého roku platí do 31. ledna 2019. Od 1. února by měla být na předním skle vašeho vozidla známka

číst více...

9.1.2019

Allrisk Magazín 2019

Představujeme vám nový Allrisk Magazín 2019! Vážení čtenáři, dovolte nám představit vám další ročník našeho Allrisk magazínu. V úvodu vás členové

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...