Allrisk Magazín 2019


Představujeme vám nový Allrisk Magazín 2019!

Vážení čtenáři,

dovolte nám představit vám další ročník našeho Allrisk magazínu.

V úvodu vás členové představenstva, pan Jiří Toman a Ing. Ondřej Polák, seznámí se změnami, které se odehrály v loňském roce a představí hlavní novinky pro rok 2019 (4).

Jak to chodí ve světě energií a jak lze šikovně skloubit pracovní život s rodinou, se dozvíte v rozhovoru s manažerem Allrisk EFFECTIVE ENERGY Jaromírem Jestřebeckým (6).

U energií ještě chvíli zůstaneme, protože i letos jsme pro vás připravili další jedinečnou výhodu, díky které získáte opět mnohem víc. My se vám postaráme o optimalizaci ceny elektřiny a plynu a vy od nás získáte 600 Kč každý rok do vašeho bonusového programu (12).

Slyšeli jste někdy o sportu s názvem kolová? Více se o tomto nevšedním koníčku dočtete na kolečku otázek s novými mistry ČR, s naším produktovým analytikem a jeho spoluhráčem (14).

Na asistenční lince jsme pro vás 24 hodin denně. Nahlédněte s námi do zákulisí call centra, kde vám naši kolegové pomáhají při řešení obtížných životních situací (20).

Aby byl vždy nejlepší poměr cena/výkon. Víte, v čem tkví jedinečnost inkasních produktů Allrisk (26)?

Chceme pro naše klienty a partnery jen to nejlepší, proto nás těší, že jsme dosáhli nejvyššího skóringového hodnocení Czech Stability Award (24).

Co je na našem produktu Allrisk EXCLUSIVE 5 jedinečného a kdy se vám bude hodit (30)?

Od prken Městského divadla přes Četnické humoresky až po dabování našich videí a video manuálů. Ano, řeč je o brněnském herci Zdeňkovi Junákovi, který přijal naše pozvání na rozhovor a poodhalil nám i několik zajímavostí ze svého soukromí (32).

Zkoušeli jste někdy investovat, nebo je to pro vás úplná španělská vesnice? Náš článek a slovníček pojmů vám pomůže (40).

Každá pomoc se počítá. Podporujeme Fond ohrožených dětí. Přečtěte si, jak můžete pomáhat i vy (43).

V závěru magazínu se opět nachází soutěž pro všechny nadšence křížovek a osmisměrek, ve které můžete vyhrát legendární americký sporťák Ford Mustang na víkend nebo luxusní fortifikované víno Lokus s ručně vyráběnými pralinkami (44).

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Kristýna Panáčková

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

21.6.2019

Allrisk získal certifikát Bisnode CZECH Stability Award AAA!

Společnost Allrisk se posouvá stále kupředu a my jsme hrdí na to, že jsme se dostali zase o kus dál a získali certifikát Bisnode CZECH Stability Award!

číst více...

14.6.2019

Převážení jízdních kol na autě. Jak na to?

Patříte mezi příznivce aktivní dovolené a bez kola si ji nedokážete představit? Sepsali jsme informace o tom, jak si své kolo můžete v bezpečí převézt na svém autě.

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...