Allrisk Magazín 2015


Nové číslo magazínu, v pořadí již sedmé, opět přináší spoustu zajímavých informací z „domácí kuchyně“ Allrisku.

magazin2015-1Nové číslo magazínu, v pořadí již sedmé, opět přináší spoustu zajímavých informací z „domácí kuchyně“ Allrisku. Pojďme se společně podívat, co všechno jsme pro Vás připravili a na jaké články se můžete těšit.

V úvodu magazínu se od jednatelů Allrisku, pana Ing. Ondřeje Poláka a Jiřího Tomana, mimo dalších důležitých informací také dozvíte, jaký dárek jsme si pro Vás připravili v roce 2015.

V roce 2015 bude Allrisk na trhu již 12 let a za tu dobu si vybudoval pověst kvalitního a spolehlivého partnera u více než 87 000 klientů. S těmito zkušenostmi a dobrým jménem společnosti nově vstupujeme na slovenský trh, kde chceme oslovit klienty našimi jedinečnými produkty a kvalitním servisem na té nejvyšší úrovni. Více o dceřiné společnosti Allrisk Slovakia, plánech a cílech, Vám řeknou sami jednatelé, František Hanzal a Rastislav Tesák.

magazin2015-2Chcete mít doma v garáži nový Ford Focus kombi jen za cenu dvou měsíčních splátek? A co kdybychom Vám tento automobil každý rok vyměnili za zcela nový vůz bez jakýchkoliv dalších skrytých poplatků? Pokud Vás tato ochutnávka z naší kuchyně zaujala, nalistujte si v magazínu stranu 14.

Jméno Milana Baroše, fotbalového útočníka a jednoho z nejúspěšnějších hráčů kopané v ČR, zná snad každý. Hrál za Baník Ostrava, v dresu anglického Liverpoolu vyhrál Ligu mistrů, s českou reprezentací bral bronzovou medaili na mistrovství Evropy a získal turecký Superpohár s klubem Galatasaray SK. Co ale prozradil ze svého soukromí? Exkluzivní rozhovor s Milanem Barošem pouze pro klienty Allrisku.

magazin2015-3Jaké výhody máte jako klienti Allrisku? Přehled všech jedinečností autopojištění Allrisk hledejte na straně 22. Hned na další dvoustraně je kompletní desetiletá časová osa tohoto unikátního systému, který máme jako jediná makléřská firma v České republice. Rok za rokem se můžete podívat, jak se autopojištění Allrisk vyvíjelo.

Více informací o hlavním dárku pro rok 2015 se dozvíte na straně 26. V čem se liší pro klienty s vylepenou a aktivovanou nálepkou Allrisk?

Při pohledu na tři krásné dívky byste asi nepoznali, že vidíte vícenásobné mistryně České republiky v gymnastickém aerobiku, které nás letos reprezentovaly na mistrovství světa v mexickém Cancúnu. Allrisk trio soutěžících na cestě do Mexika a USA podpořil a připravil zajímavý rozhovor.

magazin2015-4V České republice si drtivá většina lidí při vyslovení slova „rum“ představí Tuzemák, který nemá s pravým rumem vůbec nic společného. Kvalitní rum se vyrábí z melasy cukrové třtiny a je zajímavým pitím pro nepřeberné množství vůní, chutí a barev. Objevte s námi kouzlo tmavě jantarového moku.

Závěr Allrisk magazínu 2015 opět patří zábavě. V soutěži o vyluštění správné tajenky, která je letos nově spojená v osmisměrce i křížovce, můžete vyhrát luxusní rum Ron Pampero Aniversario Anejo Reserva Exclusiva. Soutěž končí 31. března 2015.

Hodně zábavy a pohody při čtení aktuálního magazínu vám za vedení Allrisku přeje Roman Daněk, PR manažer a šéfredaktor Allrisk Magazínu 2015.

Nezávazná kontrola vašich finančních a pojistných produktů s bonusem 300 Kč

Mám zájem

Roman Daněk

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

16.9.2019

Šest zlatých pravidel pro přepravu dětí v autě

Mezi časté chyby patří použití nevhodné dětské autosedačky nebo uvolněný bezpečnostní pás. Přečtěte si pár základních pravidel pro cestování dětí v autě.

číst více...

11.9.2019

Umíte číst v registračních značkách?

Víte, co všechno lze zjistit z registrační značky a VIN kódu, a k čemu se vám to může hodit?

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...