Allrisk ASSISTANCE – asistence při dopravní nehodě


S Allrisk ASSISTANCE už nebudete muset tápat mezi technickými asistencemi jednotlivých pojišťoven a zjišťovat, které se vás týkají a které už pojištění nezahrnuje.

Naši klienti od nás dostávají sjednocené nadstandardní technické asistence Allrisk ASSISTANCE, které jsou součástí povinného ručení nebo havarijního pojištění, a to bez ohledu na pojišťovnu, u které je pojištění sjednáváno. Nyní je rozsah asistenčních služeb od společnosti Allrisk jasně definovaný ve dvou programech: „EXCLUSIVE“ a „EXCLUSIVE PLUS“.

Jako základ ke každému povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění je program EXCLUSIVE. Budete-li však mít u naší společnosti uzavřeno jak povinné ručení tak i havarijní pojištění, limity na asistenční zásah se sčítají. Program EXCLUSIVE se týká případů spojených s nepojízdností vozidla, tedy poruchou, nehodou či chybou řidiče. Za chybu řidiče je považováno zabouchnutí klíčů ve vozidle nebo jejich ztráta, defekt pneumatiky, nedostatek nebo záměna paliva a vybití akumulátoru. Při pojistné události vám asistenční služba v rámci programu zajistí opravu vozidla na místě nebo vyproštění a odtah vozidla do nejbližší smluvní opravny. Vždy však maximálně do výše stanoveného limitu na jednu událost.

Těm, kteří budou mít v rámci připojištění zájem o asistenci s vyššími limity pojistného plnění, doporučujeme bonusový program EXCLUSIVE PLUS. Tento program zahrnuje navíc asistenci v situaci, kdy dojde k odcizení vozidla nebo pokusu o odcizení, jehož následkem bude vozidlo nepojízdné nebo nezpůsobilé k provozu. V rámci programu EXCLUSIVE PLUS vám bude v případě pojistné události zajištěno ubytování v hotelu nebo uhrazena doprava do místa bydliště, pokud nelze vozidlo opravit v den pojistné události. Stane-li se nehoda ve večerních hodinách nebo ve dnech svátků a není možný odtah do servisu, asistenční služba zajistí uskladnění vašeho vozu na střeženém místě. Výhodou našeho jedinečného programu EXCLUSIVE PLUS je také možnost odtažení vozidla do kterékoliv opravny dle vašeho výběru, bez ohledu na vzdálenost, maximálně však do výše limitu na jednu pojistnou událost. Program zahrnuje i případné zajištění sešrotování vozidla, je-li po nehodě neopravitelné.

Dalším krokem ke zjednodušení je také zavedení jedné zákaznické linky na právní a technickou asistenci ALLRISK ASSISTANCE. Tímto je zaručena rychlejší a efektivnější komunikace, bez zdlouhavého přepojování na zákaznické linky jednotlivých pojišťoven.

Pojištění se vztahuje na všechny události, které vznikly na území České republiky a ostatních evropských států (s výjimkou Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Moldavska a Turecka). Nezáleží tedy, jestli jste od svého bydliště pět, padesát nebo pět set kilometrů.

Naše asistenční služba se o vás vždy postará!

Zdroje: allrisk.cz, pixabay.com, shutterstock.com

Nikola Zerrichová

Sdílet článek na sociálních sítích:

Aktuality

11.6.2021

Na co si dát pozor při řízení za tmy?

Jízda a řízení za tmy může být pro někoho nepříjemná z důvodu menší viditelnosti. Na co si dát pozor a čemu věnovat největší pozornost za této situace?

číst více...

4.6.2021

Jaké výhody přináší nalepení nálepky Allrisk?

Za vylepenou nálepku Allrisk získáte zásadní zvýšení asistenčních limitů a ještě něco navíc. Aktivujte si nálepku i vy a buďte připraveni na všechny možné situace.

číst více...

9.6.2016

Nová kancelář v Ivančicích a Slavnosti chřestu

V průběhu měsíce května jsme otevřeli novou obchodní kancelář v Ivančicích u Palackého náměstí, na adrese Drůbežní trh 89/1. Propagaci pobočky jsme spojili s tradičními Slavnostmi chřestu, které se letos konaly již po dvaadvacáté.

číst více...

12.1.2016

Allrisk Magazín 2016

Najděte si chvíli času na přečtení celého čísla, protože uplynulý rok 2015 byl v mnoha směrech pro Allrisk přelomovým, a pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek, akcí a příjemných překvapení.

číst více...